Peugeot Squab/Trekker - przerwy w przyśpieszeniu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Peugeot Squab/Trekker - przerwy w przyśpieszeniu

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 5 lata temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #193444 Odpowiedź

Wojtek Wróbel
    Użytkownik

Witam wszystkich. Mam problem, a mianowicie zakupiłem ostatnio skuter marki Peugeot Squab ( to samo co Trekker ). Sprawa wygląda w ten sposób że skuter nie ma siły wyrwać na koło. Ma problem z ruszeniem na prostej, nie wspominając o górkach. Jak już ruszy to do 50km/h przyśpiesza momentalnie, a zaraz po tym dostaje muła ( coś jak w samochodzie przy 50km/h dać 5 bieg ) Cylek seria, wydech YASUNI LEOVINCE, wario wraz z przeciwtalerzem Malossi, Centralka żółta Malossi wraz ze sprzęgłem oraz żółte sprężynki sprzęgła, rolki 9,5g i to wydaje mi się powodem, lecz może ktos juz miałtaki problem i coś mi doradzi. Skuter w pełni odblokowany. Pozdrawiam

#193447 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

na koło przy seryjnym cylindrze? tak z manetki? to pewnie da sie zrobić lekkimi rolkami i odpowiednio twardymi sprężynami sprzęgła i odpowiednio twardą sprężyną centralną ale podejrzewam że sie mocno ograniczysz jeżeli chodzi o prędkość maksymalną i taką codzienną funkcjonalność.

Co to jest wydech Yasuni LeoVince? bo to dwie różne firmy. Więc abo rypka abo pipka

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #193492 Odpowiedź

Wojtek Wróbel
    Użytkownik

Skuterek robie do stuntu, a wydech mam i jeden i drugi, tylko nie wiem który lepszy, bo Yasuni mam ze starego Boostera.

#193525 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ale które yasuni i które leovince? przecież one mają różne właściwości i są do różnych setów skonfigurowane

#193563 Odpowiedź

Wojtek Wróbel
    Użytkownik

tego nie wiem bo nie pisze dokładnie tylko główne marki są wypisane, zmieniłem dzisiaj rolki i dalej to samo… Może pasek sie ślizga? ;/

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #193565 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a może uciekł do lasu…
    skoro nie wiesz co masz pozostaje ci eksperymentować

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: Peugeot Squab/Trekker - przerwy w przyśpieszeniu
Informacje o Tobie: