Peugeot speedfighter 2 Ać Problem.

Siemanko wszystkim jest sprawa posiadam Peugeot speedfight 2 Ac mam takie pytanie jak i problem siedzi w nim świeży komplet 70 cm cylek tlok i reszta , wydech sport ie pamiętam jakiej firmy nowe membranki ,głównie chodzi o to że speed pali od buta chodzi na wolnych jak należy lecz pytanie jest takie gaznik siedzi seria , dysza główna 54 nie wkreca sie jak trzeba srobka od mieszanki wkrecona na maxa zachowuje się tak jak by brakowalo mu paliwa zwiększyć mu dysze i probowac na nowo regulacji? CO SADZICIE ? Słabyyyy

dysz 54 przy nawet marnym cylindrze 70 to za mało.

Czyli może brakować mu paliwa z tego co wiem ?zachowuje się tak jak miał by za mało A regulować to mogę bez przerwy na tej dyszy .Myślisz że zwiększać na większą regulować i sprawdzać na różnych rozmiarach co się dzieje czy od razu wymienić krociec z gaznikiem jakiś deloorto 17.5 ,21 ? CO SADZISZ ?

17mm to minimum przy w miare przyzwoitych 70cm w 2t. ja przy 10KM cylindrze miałem 19mm gaźnik i dysze 75. w 4T jak robią 80cm na seryjnych 12mm gaznikach to tam dysze 90-100 ładuja potrzebuja mniej paliwa niż 2T