peugeot speedfight 3 pytanie

Witam posiadam peugeot speedfight 3 2017 r Wersja chłodzona cieczą pojemność 50 . Pytanie brzmi skuter ma 2 zbiorniczki płynu hamulcowego prawy hamulec tarczowy zbiornik pełny lewy hamulec bębnowy zbiornik pusty czy powinienem wlać płyn do lewego ?

skoro to zbiornik na płyn hamulcowy to raczej powinien zawierac płyn hamulcowy

ok dzięki wiem żę to głupie pytanie było ale w instrukcja wspomina tylko o prawym zbiorniku dziękuje

ale ten lewy zbiornik to chyba ma jakieś napisy na pokrywce typu DOT3 i jakies rurki od niego do zacisku biegną?
Skoro nie ma o nim słowa w instrukcji to może ktoś sobie dokładał coś i nie skończył - wiec może ty nalejesz płynu górą a wycieknie dołem.
Ten tylny hamulec masz sterowany hydraulicznie? Tzn pod prawą klamką jest pompa przy tym zbiorniku i do zacisku idą rurki ciśnieniowe?

Wężyk idzie do tylnego koła z prawej strony kierownicy mam taki
Niernik w zbiorniku z lewej wygada to podobnie tlko zamiast tych otworów jest po prostu szybka szybka

https://tinypic.pl/x7n89eavb6td

Może zapytam inaczej czy do hamulca bębnowego uzupełniamy płyn hamulcowy na tylnym kole ? Bo warsztacie powiedzieli mi że to się robi tylko jak się ma tarczowe a w bębnowym się nie wymienia ani nie uzupełnia prawda to czy bzdura ?

hamulec bębnowy też może być hydrauliczny

Dziękuje za pomoc dziś to sprawdzę