Peugeot Speedfight 2 za 1450zł?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Peugeot Speedfight 2 za 1450zł?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Nofer Nofer 2 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Nofer
    Nofer
    Użytkownik

Witam!
    Mam 15 lat niedługo będę miał prawko AM i szukam jakiegoś sprzęciku. Wpadł mi w oko Peugeot Speedfight 2 tylko dziwi mnie cena bo zazwyczaj przekracza 2000zł a tu za półtorej tysiąca w którym co wynika z opisu do wymiany tylko uszczelka pod cylindrem i tutaj moje pytanie czy to dobra oferta i opłaca się kupić czy skuterek długo nie pojeździ i będę musiał w naprawę drugie tyle wsadzić.. Dodam że się nie znam na tym dlatego wolę zapytać 🙂
    Link do ogłoszenia http://olx.pl/oferta/peugeot-speedfight-2-chlodzony-ciesza-2005-r-oplacony-remont-CID5-IDhgPdX.html#cd785852cb

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Trudno zgadnąć, wygląda, że ktoś robił remont i coś mu nie poszło przy składaniu. On już jest do zrobienia, a pojeździ zależnie od tego, co ktoś tam nagmerał i jak to zostanie dokończone (lub poprawione) przez nowego właściciela, bo poprzedni się najwyraźniej poddał.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

dokładnie. mina. za wymiane uszczelki pod cylindrem gość zszedł z z ceny ponad 600zł? jak se fantaści krzyczą 3-6 tyś za rówieśnika tego modelu?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Barton daje 400 zł do wykorzystania na akcesoria

Kup motocykl Barton Cafe Racer lub Barton Travel, zarejestruj zakup i skonfiguruj dla siebie pakiet dodatków o wartości 400 zł gratis.
    Zdjęcie profilowe Nofer
    Nofer
    Użytkownik

Dobra to dam sobie z tym spokój kupie coś pewniejszego. Dzięki za odp 🙂

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie