Peugeot sp , piaggio nrg , gilera runner, a może aprilla?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #271772 Reply
    Anonim
    Gość

Witam. Wzrost 186cm. A więc zmieniam skuter . Sprzedaje chińszczyzne. Skuterek będzie oczywiście używany . Kasy na skuter mam wiec na cenę nie patrzcie myślę nad : Peugeot Speedfight 2 206 WRC , piaggio nrg /mc3 , giler?ę runner a może aprille sr factory? Yamaha Aerox odpada bo na skucie będą jeździć czasem dwie osoby a tam komfort = 0 Głównie chodzi mi o przyspieszenie vmax wystarczy 80-90. Skuter ma się podnieść jak mu dodam gaz (nie wiem czy to brak umiejętności ale ktoś na forum mówił że miał nrg po wymianie wario i tłumika i nie mógł na kole jechać) I nie może był zbyt ciężki Skuter będzie tuningowany, na pewno rolki będą zmieniane na 4g. Wariator tłumik itp… Także co polecacie? Chcę go tak stuningowałby lepiej szedł od wsk 125.

#271773 Reply
    Anonim
    Gość

ja bym wział gilere runner 🙂 jest ona najlepsza do jazdy w 2 osoby jak i do jazdy samemu 🙂 ale najwygodniejszym sqtem do jazdy w 2 osoby jest aprilia area 🙂

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#271774 Reply
    Anonim
    Gość

nie chodzi mi o aż taki wielki komfort a co myślisz o peugeocie speedfight 2 albo aprilia sr factory? a mam pytanie o co chodzi z tym speedfightem 2 i jego wahaczem i zawieszeniem??

#271775 Reply
    Anonim
    Gość

pugi to gówno w większosci przypadków. Zapamiętaj to 😛 kiepskie silniki, niedopracowane zawieszenie :/ więc ogólnie to SP-ka nie polecam :/ z tego co wiem to factory jest chyba na wtrysku, a wtrysk jeśli o niego nie dbamy lubi się psuł, a wtedy jest naprawa trochę droga 😛

#271776 Reply
    Anonim
    Gość

aha czyli Aprilia SR 50 <- chłodzona cieczą taż ok to biore tą aprilke jakie modele aprili nie są na te wtryski ? mógłbys podaż modele

#271777 Reply
    Anonim
    Gość

wtrysk to nie LC ( chłodzenie cieczą ) tylko wtrysk paliwa. Wersje na wtrysku nie mają gaźnika 😛 Aprilia SR di-tech ma wtrysk i SR factory chyba też ale nie jestem w 100% pewien. pozostałe modele maja gaźnik 😛 Jeśli chcesz chłodzony cieczą to szukaj dopisku LC 🙂

#271778 Reply
    Anonim
    Gość

czyli aprilia sr 50 będzie ok ta ? a mam pytanie aprilia jak będe siędział jak dodam gaz to się podniesie? , powinna był lepsza od peugeota sp ? (jeżeli chodzi o osiągi , głównie przyspieszenie) bo wiem że np. nrg piaggio się nie podnosi po tuningu wiesz mi się ta aprilia niezbytnio podoba bardziej peugeot ale jak mówicie że ten wahacz i zawieszenie jest z dupy to chyba wezme tą aprilie bo peugeot ma lepsze przyspieszenie i ta aprilia LC jest dobrać

#271779 Reply
    Anonim
    Gość

robinn1 napisał:

nrg piaggio się nie podnosi po tuningu

koleś widać ze jestes nowy w temacie 😛 wszystko zależy od regulacji 🙂 z silnika minarelli vertical i piaggio/gilera (piaggio NRG) przy wariatorze i tłumiku i odpowiedniej regulacji z gazu pujdzie na koło 😛

#271780 Reply
    Anonim
    Gość

Wszystko się podnosi 😉 Ja bym brać Aprilie z czystym sumieniem – sam chcą taką kupić, byłem oglądać- dużo miejsca oraz komfort z jazdy. Polecam

#271781 Reply
    Anonim
    Gość

ok ale to ojaki model ma był tej aprili ? sr? samo czy sr 50 r? moglibyscie daćjakiślink np. na otomoto.pl jakie to ma parametry cos jak to? jaka to ma był aprilla ( niechce tylko tej z wtryskiem , ale aprilia LC albo zwykła będzie porównywalna z osiągami Speedfightaż

#271782 Reply
    Anonim
    Gość

robinn1 napisał:

będzie porównywalna z osiągami Speedfightaż

tak może nawet będzie lepsza 😛 Pugi mają dupne silniki :/ w ogóle nie dopracowane :/ Obojątnie to jest czy SR czy SR50 r to jest poprostu inna wersja 😛 Nie kupuj AC, lepsze będzie LC no i oczywiscie nie na wtrysku 😀 no chyba, że będziesz o niego dbał to się nie sypnie, ale jak juz pujdzie to trochę $$$ trzeba uszykował:/ PS. ta SR co podajecie to właśnie factory, która jest na wtrysku 😛

#271783 Reply
    Anonim
    Gość

i jeszcze nie wiadomo, czy w Ustce ktoś będzie miał sprzęt do regulacji wtrysku… Jak nie, to przy każdej większej awarii, czy montażu jakich? części zasuwasz np. do Sąupska (optymistycznie) do servisu.

#271784 Reply
    Anonim
    Gość

1. a jak roz poznać czy jest na wtrysku czy nie? 2. (to mówicie że aprilia sr 50 ma lepsze przyspieszenie od peugeota ) 3. Uparliscie się na ten silnik peugeota co z nim? jest za słabył za wolny? Ja bym brać tego peugota bo jest Ładny, niby szybki i lepsze ma przyspieszenie od aprili … 4. Mocno zawieszenie peugeota przeszkadza i ten wahaczł

#271785 Reply
    Anonim
    Gość

Poszukaj sobie w necie info na temat skuta, to się dowiesz, czy ma wtrysk, czy nie.

#271786 Reply
    Anonim
    Gość

Pug ma najgorszły z tych skuterów co podajecie, konstrukcje silnika. Może i jest szybki, ale jego jakosą pozostawia wiele do życzenia 😛 jeśli chodzi o jego tuning, to nic praktycznie z niego nie wyciśniesz :/ minarelli i piaggio/gilera to najlepsze silniki a pug to jedno wielkie nieporozumienie. 🙄

#271787 Reply
    Anonim
    Gość

motocykliści mówił, że HONDA ma najlepsze silniki (najwytrzymalsze)… Jak to wygląda w skutach tej marki?

#271788 Reply
    Anonim
    Gość

Honda mało skuterów robi 😛 i jeśli chodzi o sqty to jest mało popularna 😛 Najlepesze silniki to tak jak wcześniej pisałem piaggio/gilera, oraz minarelli (najlepiej vertical)

#271789 Reply
    Anonim
    Gość

kurde mi się tył aprilli nie podoba :/ te dwa brzydkie czerwone światełka z tyłu :573: są jakieś modele bez tych dwóch czerwonych świateł z tyłu? najlepiej tył jak peugeot, piaggio nrg itp wkońcu w moim skuterze kierowcy najczęściej będą widzieć bok i tył ;>

#271790 Reply
    Anonim
    Gość

no to w takim razie bierz piaggio NRG jakieś 🙂 albo weź SR i zrób kastoma 😎

#271791 Reply
    Anonim
    Gość

albo wez Aprilie SR Factory

#271792 Reply
    Anonim
    Gość

ale factory ma ten wtrysk tak ?:( niechce tych świateł http://img229.imageshack.us/my.php?image=4121603221gd6.jpg od razu mówię że piaggio odpada jest jakaś aprilia BEZ WTRYSKU bez tych dwóch czerwonych świateł?

#271793 Reply
    Anonim
    Gość

Aprilia SR R Factory jest na gaźniku, a jest to nowy model i nie ma tych świateł co ci się nie podobają http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M866882

#271794 Reply
    Anonim
    Gość

a to jest na silniku minarelli ? i co oznacza skrót p/g ? i jeszcze jedno piaggio nrg też ma takie osiągi jak apriliaż ew wziąćbym piaggio bo mi się podoba tak samo jak peugeot

#271795 Reply
    Anonim
    Gość

Minarelli to minarelli ale P/G to P/G I kurwa jak chcesz miac lepsze osiagi i najlepszy silnik to kup Gillere Runner jest najmocniesza w klasie 50cm bo ma seryjny gaźnik 17.5 tylko te m?odsze. I SR tez jest dobra tylko ona jest produkowana na 3 rodzajach silników musisz patrzeć co kupujesz…. Proponuje Sr lub Runnera Lub lub coś innego Derbi Senda, TZR, RS

#271796 Reply
    Anonim
    Gość

miszczu707,pokaż mi na tych zdjęciach gaźnik to uwierzył 😛 jeszcze nigdy nie spotkałem się z factorką na gaźniku 🙄 Ale jeśli nie podobają Ci się światła to bierz Runnera 🙂

#271797 Reply
    Anonim
    Gość

W tym linku co podałem jest wyraźnie napisane, że jest to wersja na gaźniku.

#271798 Reply
    Anonim
    Gość

miszczu707, Napisane 😛 ja też mogę sobie napisać, ze skuter z biedronki jest markowym, włoskim skuterem w wersji limitowanej 😉 przyjąyj się zdjącię 🙂 wyrażnie widać, ze to wtrysk, ponieważ nigdzie nie ma gaźnika… Chyba nie dali go w kierownicy nie?? 😛 Zresztą aprille Factory wychodzićy tylko na wtrysku. ani jeden model factorki nie miał gaźnika :573: na tym zdjęciu widać dokładnie, ze nie posiada gaźnika (7 zdjecie w aukcji)

#271799 Reply
    Anonim
    Gość

1. Sorry za pomyłkę. 2. Jeśli kupić był nową Aprilie to wtrysk na pewno tak szybko nie padnie. 3. Jeśli cię stać na nową Aprilie to na pewno nie będzie problemy, żeby wymienić wtrysk (finanse) 3. Jeśli kupoważ był taką Aprilie, a sprzedawca ciągle by się upierał, że SR’ka jest na gaźniku, a okazażoby się że jest na wtrysku to trzeba założyć sprawę w sądzie i wygrana w kieszeni. (najlepiej przy rozmowie ze sprzedawcą mieć świadków)

#271800 Reply
    Anonim
    Gość

Jesli ta SRka jest na wtrysku to dlaczego ma filtr powietrza :>

#271801 Reply
    Anonim
    Gość

to co jest wkońcu na tym wtrysku czy nie a i co do tego peugota to aż tak bardzo jest słaby silnik w peugotach?

[ Dodano: 2008-08-14, 15:33 ]
    ??????

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Peugeot sp , piaggio nrg , gilera runner, a może aprilla?
Twoje informacje:

Back to top button