Peugeot sp , piaggio nrg , gilera runner, a może aprilla?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Peugeot sp , piaggio nrg , gilera runner, a może aprilla?

Ten temat zawiera 36 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 37 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam. Wzrost 186cm. A więc zmieniam skuter . Sprzedaje chińszczyzne. Skuterek będzie oczywiście używany . Kasy na skuter mam wiec na cenę nie patrzcie myślę nad : Peugeot Speedfight 2 206 WRC , piaggio nrg /mc3 , giler?ę runner a może aprille sr factory? Yamaha Aerox odpada bo na skucie będą jeździć czasem dwie osoby a tam komfort = 0 Głównie chodzi mi o przyspieszenie vmax wystarczy 80-90. Skuter ma się podnieść jak mu dodam gaz (nie wiem czy to brak umiejętności ale ktoś na forum mówił że miał nrg po wymianie wario i tłumika i nie mógł na kole jechać) I nie może był zbyt ciężki Skuter będzie tuningowany, na pewno rolki będą zmieniane na 4g. Wariator tłumik itp… Także co polecacie? Chcę go tak stuningowałby lepiej szedł od wsk 125.

Anonimowy

ja bym wział gilere runner 🙂 jest ona najlepsza do jazdy w 2 osoby jak i do jazdy samemu 🙂 ale najwygodniejszym sqtem do jazdy w 2 osoby jest aprilia area 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież

Anonimowy

nie chodzi mi o aż taki wielki komfort a co myślisz o peugeocie speedfight 2 albo aprilia sr factory? a mam pytanie o co chodzi z tym speedfightem 2 i jego wahaczem i zawieszeniem??

Anonimowy

pugi to gówno w większosci przypadków. Zapamiętaj to 😛 kiepskie silniki, niedopracowane zawieszenie :/ więc ogólnie to SP-ka nie polecam :/ z tego co wiem to factory jest chyba na wtrysku, a wtrysk jeśli o niego nie dbamy lubi się psuł, a wtedy jest naprawa trochę droga 😛

Anonimowy

aha czyli Aprilia SR 50 <- chłodzona cieczą taż ok to biore tą aprilke jakie modele aprili nie są na te wtryski ? mógłbys podaż modele

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

wtrysk to nie LC ( chłodzenie cieczą ) tylko wtrysk paliwa. Wersje na wtrysku nie mają gaźnika 😛 Aprilia SR di-tech ma wtrysk i SR factory chyba też ale nie jestem w 100% pewien. pozostałe modele maja gaźnik 😛 Jeśli chcesz chłodzony cieczą to szukaj dopisku LC 🙂

Anonimowy

czyli aprilia sr 50 będzie ok ta ? a mam pytanie aprilia jak będe siędział jak dodam gaz to się podniesie? , powinna był lepsza od peugeota sp ? (jeżeli chodzi o osiągi , głównie przyspieszenie) bo wiem że np. nrg piaggio się nie podnosi po tuningu wiesz mi się ta aprilia niezbytnio podoba bardziej peugeot ale jak mówicie że ten wahacz i zawieszenie jest z dupy to chyba wezme tą aprilie bo peugeot ma lepsze przyspieszenie i ta aprilia LC jest dobrać

Anonimowy

robinn1 napisał:

nrg piaggio się nie podnosi po tuningu

koleś widać ze jestes nowy w temacie 😛 wszystko zależy od regulacji 🙂 z silnika minarelli vertical i piaggio/gilera (piaggio NRG) przy wariatorze i tłumiku i odpowiedniej regulacji z gazu pujdzie na koło 😛

Anonimowy

Wszystko się podnosi 😉 Ja bym brać Aprilie z czystym sumieniem – sam chcą taką kupić, byłem oglądać- dużo miejsca oraz komfort z jazdy. Polecam

Anonimowy

ok ale to ojaki model ma był tej aprili ? sr? samo czy sr 50 r? moglibyscie daćjakiślink np. na otomoto.pl jakie to ma parametry cos jak to? jaka to ma był aprilla ( niechce tylko tej z wtryskiem , ale aprilia LC albo zwykła będzie porównywalna z osiągami Speedfightaż

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 37 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie