Peugeot nie odpala

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    patyk96
    Użytkownik

Witam, mam peugeota v- clic’a z 2009 r. i mam problem z odpalaniem gdy jest zimny silnik. Kiedy wyciągam go z garażu to odpala dopiero po mniej więcej trzeciej próbie i tylko gdy dodam gaz. Nie wiem czy ma to coś z tym wspólnego ale czasami podczas jazdy się dławi, albo gdy gwałtownie ruszam brakuje mu mocy. Skuter jest odblokowany. Bardzo proszę o pomoc i w miarę możliwości wytłumaczenia jak pięciolatkowi bo jestem w tym od niedawna i nie wszystko znam. Z góry dzięki za pomoc 🙂

Fubu2PL
    Użytkownik

Zmniejsz lub zwiększ wolne obroty sprawdz czy nie łapie lewego powietrza

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

patyk96
    Użytkownik

Fubu2PL napisał:

Zmniejsz lub zwiększ wolne obroty sprawdz czy nie łapie lewego powietrza

obroty wiem jak a powietrze… nie bardzo 😀

Fubu2PL
    Użytkownik

czyli np przy gazniku jest króciec od filtra powietrza sprawdz czy jest dobrze docisnięty,dokręcony, i czy nie ma dziur a i jeszcze jedno czy w filtrze pow miałeś blokade jesli tak to musisz regulować gaznik

patyk96
    Użytkownik

Fubu2PL napisał:

czyli np przy gazniku jest króciec od filtra powietrza sprawdz czy jest dobrze docisnięty,dokręcony, i czy nie ma dziur a i jeszcze jedno czy w filtrze pow miałeś blokade jesli tak to musisz regulować gaznik

w filtrze powietrza była blokada którą zdjąłem ale potem zpowrotem założyłem bo nic nie dała

Fubu2PL
    Użytkownik

czyli pozostały wolne obroty i lewe powietrze

wolf172
    Użytkownik

witam kupiłem skuter dla żonki peugeot speedfight2 2T 2002 rok przejechala nim jakies 150 km i mam problem z odpalaniem. Jak jest zimny raz odpali bez problemu a trzy razy nie, trzeba go kręcić i filtr zatykać nie kiedy to pomaga. Ale dzis to stanoł na amen iskra jest super paliwo dostaje bo troche zalewa świece.Jak wyregulować gaźnik i jak sprawdzić kompresje

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button