Peugeot Ludix

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #306646
  sanczo324
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam. Mam problem z moim skuterem. Gdy odpale go na zimnym i przejade może z 500m to mi gaśnie i juz nie chce palić. Muszę odczekać tak z 10 minut aż ostygnie i znowu pali na strzała. Wiecie czym to może być spowodowane? Może być to wina przegrzewania się świecy?

  #306647
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 030

  raczej nie
  ale może być to wina puchnącego tłoka albo zbyt wolno spływającego do gaźnika paliwa (co znowu może mieć ze trzy przyczyny – zawór podciśnieniowy, filtr paliwa, napowietrzanie zbiornika) i jeszcze kilku innych drobnych przyczyn

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button