Peugeot Ludix – kopci na rozgrzanym silniku.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Peugeot Ludix – kopci na rozgrzanym silniku.

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe miguellk miguellk 6 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 11 przez 16 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe miguellk
    miguellk
    Użytkownik

Na razie dolałem co było na warsztacie. Oczywiście do 2t :). Natomiast kupiłem teraz półsyntetyk.

Zdjęcie profilowe Sparrow93
    Sparrow93
    Użytkownik

Bo wiesz jak masz jakiś olej do dupy to się nie dziw, że kopci 😉 Polecam Castrol Actevo 2t 😉
    http://www.opieoils.co.uk/images/VARIANT/large/963.jpg

Sparrow

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    miguellk
    Użytkownik

W zbiorniczku mam już na dnie. Myślę że szybko się skończy. Zaleję nowym olejem zobaczę co się zmieni.

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

A świeca ma właściwą ciepłotę i przerwę między elektrodami? Ja miałem też nie dopalony olej na świecy 7 i 8. Wkreciłem 6 i jest dobrze. Przerwę dałem 0,75 mm. Nie znaczy to, że i u Ciebie będzie to samo ale warto i to wziąć pod uwagę. Bo jeśli dawka oleju była kiedyś dobra to czemu teraz miałaby być nieprawidłowa?

Zdjęcie profilowe Sparrow93
    Sparrow93
    Użytkownik

No też racja 🙂

Sparrow

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    miguellk
    Użytkownik

Panowie,
    zmieniłem dzisiaj olej na półsyntetyczny. Nie ma białego dymu. Myślę że to był cały problem.

Oglądasz 6 postów - 11 przez 16 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie