Peugeot Ludix - Czy warto ? SZYBKO ! :)

Witam
Chciałbym kupić skuter peugeot ludix elegance

I chciałbym Was zapytać czy warto, czy lepiej szukać coś innego za tą kasę

Rok : 2007
Przebieg : 8tyś

Cena: 2200 + Kask gratis

Inne: Skuter był malowany (u lakiernika) - nie dlatego że miał wypadek, ale po prostu - ludixy są brzydkie, dlatego został pomalowany.
Osoba od której chce go kupić jest dosyć miła, wszystko o nim napisała, co pół roku czyszczony gaźnik, na sezon nowa opona i akumulator.

Kilka fotek:

/

Dla mnie, każdy malowany, czy tiuningowany sprzęt jest podejrzany. Nie mniej Ludixy w Warszawie harują w telepizzy. Dostają po grzbiecie jak koń na westernie. Widzę, że już katują je kilka lat i są nie do zajechania. Widać, że szlifów zaliczyły co nie masa, ale dzielnie pomykają poprzez ulice.

kolega ma ludixa kupil go z przebiegiem 300km! i zaczął mu się je*ać, ciężko odpalić, rozrusznik nie kręci, plastki odchodzą, lakier odpada. zamek od siedzenia. Przyśpieszenie strasznie dobre aczkolwiek v-max w okolicach 60km/h podejrzewam zew zablokwoany ale z kazdym dniem v-max mu soada aktualnie jezdzi 50...

czyli nie jechać po niego ?
Dzisiaj miałem o 13 jechać i obejrzeć/kupić

Po 8 tys. km wymieniana opona? Coś wcześnie...

wszystko możliwe, ale myślę że cena ok, a to że był malowany to dla mnie plus, bo seryjne są brzydkie, a skoro jedzie mu bez problemu 80km/h i ma dobre przyspieszenie to znaczy że wszystko powinno być ok :P

jak uwazasz, kupujac nawet nowy skuter masz ryzyko ze jest on wadliwy a peugeot tez jednak marka:)