Peugeot Ludix Blaster vs Kymco S8 help :)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Peugeot Ludix Blaster vs Kymco S8 help :)

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe H2O H2O 5 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #170646
  Zdjęcie profilowe Runner
  Runner
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam. Muszę kupić coś w miarę solidnego do dojazdów do pracy (~15 km. w jedną stronę) i po poszukiwaniach na serwisach aukcyjnych w mojej okolicy wyczaiłem Peugeota Ludix http://olx.pl/oferta/sprzedam-peugeot-ludix-blaster-warto-CID5-ID67jmx.html#472ad9e9b4 i Kymco s 8. http://olx.pl/oferta/skuter-kymco-s8-CID5-ID6nJ3b.html#472ad9e9b4. I teraz moje pytanie który zapewni mi większą bezawaryjność, sensowną wygodę i spalanie mniejsze niż 4l/100. Mam 180 cm wzrostu i ważę jakieś 90 kg .Warto pchać się w te maszynki czy może raczej Aprillę sr tyle że chłodzoną powietrzem bo też taką wyhaczyłem.

  #170651
  Zdjęcie profilowe H2O
  H2O
  Użytkownik
  • Postów: 269

  Bierz to co dobrze odpala, prosto jedzie drogą i ma wszystkie części składowe. 🙂
  *
  Solidność solidnością, ale kilkunastoletnie sprzęty zawsze wymagają delikatnego doinwestowania, żeby się nimi jeszcze jakiś czas cieszyć. Jeden się wyjeździ i potem to sprzedaje, a drugi chucha, dmucha i jeździ takim na grzyby czasem. Trzeba po prostu trafić na ten wychuchany.
  *
  Kymkacz wygląda trochę poważniej i ma nawet miejsce na wyciągnięcie nóg (wzorem Burgmana czy nawet Quantuma) i prawdopodobnie łatwiej będzie z dostępnością części zamiennych (chociaż zbyt tanie nie są).
  *
  Kombinuj, środki na zakup popylacza masz na poziomie… nowej chińszczyzny z marketu (może nawet i z tarczą z przodu), a to nie jest wcale tak dużo. Musisz dobrze trafić z zakupem używanego i to chyba tyle w tym temacie.

  Nie będę naprawiał twojego świata, bo mam zajęcie z naprawianiem swojego.
   
  Czytaj
  REKLAMA

  ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

  Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie