Peugeot Kisbee - pomoc w zakupie

To mój pierwszy post na forum więc witam wszystkich.

Przejdę od razu do rzeczy, znalazłem ciekawą ofertę Peugeota Kisbee, oglądałem test skuterowo na youtube ale mało się dowiedziałem, wiem że to chińczyk ładnie ubrany we francuskie ciuszki :)

Mało znalazłem danych o tym skuterze w necie, proszę o podpowiedzi jakie są jego mocne i słabe strony, najlepiej osób które taki posiadają a nie "kolega brata wójka sąsiada taki miał".

Proszę również o kilka porad na co zwrócić uwagę podczas oględzin, będzie to mój pierwszy kupowany skuter (w UK jeździłem na Hondzie Vision 110 ale była to służbowa maszynka)

Pozdrawiam :)

A o którą poj. ci chodzi 50,100,125?

Oglądałem Kisbee 100, ale sam sprzedawca mnie zniechęcił. Powiedział, ze wycofują się ze sprzedaży i serwisu Peugeotów u siebie bo się sypią. To tylko trochę lepsze chiny. Nie wiem jakiego jesteś wzrostu ale jak dla mnie (mam 192 cm) Kisbee jest strasznie mały.

bartek84 napisał:

Oglądałem Kisbee 100, ale sam sprzedawca mnie zniechęcił. Powiedział, ze wycofują się ze sprzedaży i serwisu Peugeotów u siebie bo się sypią. To tylko trochę lepsze chiny. Nie wiem jakiego jesteś wzrostu ale jak dla mnie (mam 192 cm) Kisbee jest strasznie mały.

Chodzi mi o 50cc, ja mam 183 cm, wcześniej miałem do czynienia ze speedfightem 2 i rozmiar mi pasował, tak samo np Yamaha Neo. Czym konkretnie zniechęcał sprzedawca ? Bardzo ciężko mi znaleźć konkretne info co do tego skuterka