Peugeot Kisbee - po wymianie modulu nie odpala z rozrusznika

Tak jak w temacie.Kupiłem odblokowany moduł zapłonowy CDI do skuterów 4T do chinskich silników.Peugeot kisbee ma odpowiednik silnika 139QMB.Dobrze,ok,skuter odblokowany,jeździ 70 km/h,ale żeby zapalić,to tylko z kopnika.Czy da się to naprawić,czy muszę znowu wydawać pieniądze na nowy moduł.Dodam jeszcze,że po założeniu odblokowanego modułu,założyłem na wszelki wypadek zablokowany moduł,tylko że na zablokowanym nie działały dodatkowo światła,klakson itp. dopiero działały jak skuter był na chodzie,a powinno działać to już po przekręceniu kluczyka.

odświeżam

No jeśli na oryginalnym module nie masz prądu to może powinieneś szukać przyczyn w akumulatorze np.
Naładuj aku na max i zostaw oryginalny moduł, posprawdzaj wszystko, jak będzie ok wymień na ten nowy i zobacz co będzie nie halo.

aku mam naładowany,oryginalny modul jak włącze stacyjkę,to nic mi nie działa,dopiero gdy skuter jest na obrotach to zaczynaja dzialac swiatla,klakson itp. na odblokowanym module tylko rozrusznik nie chodzi

sprawdź bezpiecznik koło akumulatora, jak ma przerwaną taką lineczkę ( zresztą pewnie wiesz o co chodzi ) to wymień, to koszt 50GR.

nic nie jest urwane z kabli bezpiecznika. myślałem,że moduł ten zablokowany się spalił,ale tak to by w ogóle nie chodził skuter.Być może mam coś jescze sprawdzić?akumulator,rorzrusznik? nakierujcie mnie jakie mogą być przyczyny tego dziwactwa,bo 50 km/h nie jara mnie,a chce chociaż nie 80-90 ale narazie wystarczy to 70 km/h

odświeżam

No ale jeśli na oryginalnym Ci coś nie działa tylko na uruchomionym silniku to musisz mieć coś z elektryką.
Chyba bez wizyty u elektryka/w serwisie się nie obejdzie.

okazało się,że sam moduł(odblokowany) jest uszkodzony.Niszczył mi bezpieczniki i tą kostkę spalił z kabelkami do akumulatora.Wymieniłem bezpieczniki,reszta elektroniki chodzila oprocz rozrusznika,bo nie wymienialem tej kostki

Ile dales za modul bo ja tez mam kisbeego i tez bym odblokowal?