Peugeot Kisbee 4T 50 - Pomocy z modułem

Szukam informacji dotyczących jaki najlepszy kupić odblokowany moduł do peugeota kisbee 50, kupiłem jeden lecz pali on bezpieczniki, wyczytałem gdzieś że trzeba obciąć czarny kabelek i wtedy powinien działać lecz tak się nie dzieje nie chcę nic palić nawet kiedy używam kopniaka, POMOCY!!!

Hej, zamiast zmieniac modul mozesz odblokowac obecny. Wystarczy odslonic troche wiazki czarnego kabla idacego do modulu (we wczesniejszych czarno szary) i do wiazki wpiac niebieski kabel od czujnika z przekladni

Ale obroty również zwiększą się w skuterze czy tylko prędkość ?

Zadzialasz elektrycznie zmieniajac lub mdyfikujac modul i zmienia Ci sie przelozenia w napedzie. Brawo :)

Dzięki :)

Perzon napisał:

Hej, zamiast zmieniac modul mozesz odblokowac obecny. Wystarczy odslonic troche wiazki czarnego kabla idacego do modulu (we wczesniejszych czarno szary) i do wiazki wpiac niebieski kabel od czujnika z przekladni

Hej mam pytanie wspomniałeś o połączeniu kabla czarnego z niebieskim z przekładni lecz, mój kisbee nie chcę zapalić bez czarnego kabla połączonego normalnie, wiesz dlaczego tak się może dziać ? Na innych modułach pali bezpieczniki a jeśli jest odłączony nie chce palić skuter nie wiem może po prostu słyszałem że rocznik 2012 ma chińską instalacje i może jest coś pozmieniane jeśli masz pomysł odezwij się. Dziękuje.