Peugeot Kisbee 4T 50 – Pomocy z modułem

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #193969
    Dawid Kacper Bagiński
    Użytkownik
    • 1
    • 4Postów:

    Szukam informacji dotyczących jaki najlepszy kupić odblokowany moduł do peugeota kisbee 50, kupiłem jeden lecz pali on bezpieczniki, wyczytałem gdzieś że trzeba obciąć czarny kabelek i wtedy powinien działać lecz tak się nie dzieje nie chcę nic palić nawet kiedy używam kopniaka, POMOCY!!!

    #194094
    Perzon
    Użytkownik
    • 5
    • 11Postów:

    Hej, zamiast zmieniac modul mozesz odblokowac obecny. Wystarczy odslonic troche wiazki czarnego kabla idacego do modulu (we wczesniejszych czarno szary) i do wiazki wpiac niebieski kabel od czujnika z przekladni

    #194204
    Dawid Kacper Bagiński
    Użytkownik
    • 1
    • 4Postów:

    Ale obroty również zwiększą się w skuterze czy tylko prędkość ?

    #194230
    Jam
    Użytkownik
    • 5
    • 108Postów:

    Zadzialasz elektrycznie zmieniajac lub mdyfikujac modul i zmienia Ci sie przelozenia w napedzie. Brawo 🙂

    #194236
    Dawid Kacper Bagiński
    Użytkownik
    • 1
    • 4Postów:

    Dzięki 🙂

    #195851
    Dawid Kacper Bagiński
    Użytkownik
    • 1
    • 4Postów:

    Perzon napisał:

    Hej, zamiast zmieniac modul mozesz odblokowac obecny. Wystarczy odslonic troche wiazki czarnego kabla idacego do modulu (we wczesniejszych czarno szary) i do wiazki wpiac niebieski kabel od czujnika z przekladni

    Hej mam pytanie wspomniałeś o połączeniu kabla czarnego z niebieskim z przekładni lecz, mój kisbee nie chcę zapalić bez czarnego kabla połączonego normalnie, wiesz dlaczego tak się może dziać ? Na innych modułach pali bezpieczniki a jeśli jest odłączony nie chce palić skuter nie wiem może po prostu słyszałem że rocznik 2012 ma chińską instalacje i może jest coś pozmieniane jeśli masz pomysł odezwij się. Dziękuje.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button