Peugeot Kisbee 2018

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Peugeot Kisbee 2018

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #652228 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe zdzichu
    zdzichu
    Użytkownik

Witam wszystkich, od niedawna jestem posiadaczem Peugeota Kisbee nowej linii z 2018, ma założoną oczywiście blokadę modułu, z tym że mam problem z zakupieniem odpowiednika do niej, jest to jakiś nowy typ 5 przewodów (3 żółte , jeden czarny, 1 czerwony ustawione w jednej linii),
    czy jest w stanie ktoś mi pomóc w rozwiązaniu tego problemu ?
    z góry dziękuję

#652231 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wtrysk? gaźnik?
    jesteś pewny że znalazłes moduł a nie regulator napięcia?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #652236 Odpowiedź
    zdzichu
    Użytkownik

nie jestem tego pewien co znalazłem, to jest mój pierwszy jednoślad, nie znam się na tym ogóle, wysyłam linka do podobnego modelu który sam posiadam, może to w czymś pomoże,

http://www.peugeotscooters.co.uk/peugeot-scooters-detail.php/Kisbee-50-10/

ten moduł znalazłem dopiero pod plastikami, zazwyczaj jak widziałem to znajduje się on pod siedzeniem, ale u mnie pod siedzeniem jest tylko bak paliwa

#652237 Odpowiedź
    zdzichu
    Użytkownik

z tego co czytam w opisie to są w nim wtryski, ale pewny nie jestem

#652263 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

zrób zdjęcie silnika to ci powiem.
    wg internetów masz tam typowy 139QMB z typowym modułem do 130QMB. Czyli chińskie 4T wzorzec metra. CHyba że masz coś nowszego na 2018 i jest jakas modyfikacja sterowania – ale to sie nie wyszukuje.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #652289 Odpowiedź
    zdzichu
    Użytkownik

witam, chciałbym dodać zdjęcia, ale nie wiem jak to zrobić, nie widzę żadnej takiej opcji, ale dla mnie to raczej są wprowadzone jakieś modyfikacje, bo nic tam znaleźć nie mogę

#652290 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

https://postimages.org/

#652368 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Godzilla89
    Godzilla89
    Użytkownik

Witam wszystkich, od niedawna jestem posiadaczem Peugeota Kisbee nowej linii z 2018,
    na wtrysku to moj drugi kisbie jak sciognoc blokade

Godzilla
    #652369 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Godzilla89
    Godzilla89
    Użytkownik

Na gazniku bylo to bardzo proste ale wtrysk to juz inna bajka ma ktos jakis pomysl

Godzilla
    #652372 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

niestety bez zmiany programu w komputerze wtrysku tego nie zrobisz. a programu sam nie zmienisz, serwis raczej tez nie bo niby po co i skąd brać soft.
    Pozostaje czekać na tyle długo az sie rynek nasyci tymi modelami i dla kogoś opłacalne stanie sie produkowanie sterowników z innym programem (przy czym wtedy zapewne stracisz zabezpieczenia typu immobilizer i podobne). No i nie bedzie to kosztować 100zł.
    Ina opcja to kupić sterownik silnika typu EMU, EasyECU czy tam PowerCommander.. itd i zrobić na nim program bez fabrycznych ograniczeń. Tylko to też wydatek na 1000+

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
Odpowiedz do: Peugeot Kisbee 2018
Informacje o Tobie: