PEUGEOT JET FORCE ZAMULA, NIE DA SIĘ JEŹDZIĆ. POMOCY

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery PEUGEOT JET FORCE ZAMULA, NIE DA SIĘ JEŹDZIĆ. POMOCY

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kevo7790 kevo7790 8 lata temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #68686 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe kevo7790
  kevo7790
  Użytkownik
  • Postów: 5

  Cześć ludzie ! Jestem tutaj nowy i mam pewien problem.
  Otóż kiedyś, pewnego popołudnia zamykałem sobie licznik, tak oczywiście dla zabawy, i nagle wjechałem w studzienke która była głęboko zapadnięta. Przestraszyłem się bo jakaś mała ilość brązowego oleju nie wiadomo skąd trysnęła mi na kolana. Nie przejąłem się tym zbytnio. Potem kiedy zakręcałem okazało się, że skuter nie może wjechać pod górkę ! Od tamtego czasu mam duże problemy, skuter zamula, nie wjeżdża na wzniesienia, szarpie, załapuje i jedzie normalnie a potem znowu zamula. Byłem w jakimś warsztacie, koleś się przejechał i powiedział mi, że to może być gaźnik albo sprzęgło ( chociaż nie wiem skąd w automacie sprzęgło ). Czy moglibyście mi jakoś doradzić co to może być ? Zostawiłbym go w tym warsztacie ale oni mają terminy dopiero za 15 dni a ja nie chcę tyle czekać. Kupiłem go dopiero ( używanego ) pare dni temu i chciałbym się nacieszyć. A tak to ja egzystuję w melancholii 😀 a skuterek stoi :/

  I czy myślicie, że wjechanie w studzienkę może mieć z tym jakimś związek ?

  #68690 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe
  Anonimowy
  • Postów: 3 102

  No jeśli zaczęło się od wjechania w studzienkę to nie jest wykluczone.
  Sprawdź sobie poziom oleju, sobacz czy gdzieś Ci olej nie kapie, może coś od uderzenia się poluzowało. Posprawdzaj dokładnie wszystkie przewody czy są pozakładane tak jak powinny.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
  #68698 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe harekop
  harekop
  Użytkownik
  • Postów: 530

  Słyszałem o przypadku, że skuterzysta wjechał w dziurę i coś się przestawiło w gaźniku i za dużo paliwa dostawał i wtedy mulił.

  Szlachta w korkach nie stoi ; d
  #68720 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe kevo7790
  kevo7790
  Użytkownik
  • Postów: 5

  Dzięki chłopaki. Kurde, ja to mam tak zawsze, że nie ważne co kupię, zawsze to się wiąże z oczekiwaniem. Kupiłem komórkę na orange.pl to czekałem cały miesiąc, kupiłem skuter, chciałem się nacieszyć itd. to od razu jakaś awaria i będę teraz czekał do 30.07 aż będą mieli termin w warsztacie. No powiesić się można. Nawet jak oddam zasilacz od kompa do naprawy to muszę dwa tygodnie czekać bo jakiś elektryk gdzieś tam wyjechał.

  Sam postaram się sprawdzić to co napisał maxell, a jeśli to nie będzie to, to po prostu zrobią w warsztacie. Jeśli macie jeszcze jakieś sugestie to piszcie.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: PEUGEOT JET FORCE ZAMULA, NIE DA SIĘ JEŹDZIĆ. POMOCY
Informacje o Tobie: