Peugeot Jet Force wersja c-tech, problem ze świecą

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Peugeot Peugeot Jet Force wersja c-tech, problem ze świecą

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Sebajetforce Sebajetforce 3 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Sebajetforce
    Sebajetforce
    Użytkownik

Witam, piszę tu z tego powodu gdyż nie wiem co się dzieje w moim peugeocie jet force c-tech. Było wszystko w porządku, aż do pewnego dnia gdy chciałem odpalić i nic wykręciłem świece by sprawdzić czy to jej wina zobaczyłem ze z normalnej iskry zrobiła się pajęczynka więc kupiłem nową świece, wkręciłem i dalej nic. Wykręciłem i tą świece przyłożyłem do ramy patrze znowu pajęczynka to poszedłem po 3 świece ( myślałem, że kupiłem jakąś złą czy coś ). Po powrocie do garażu zanim wkręciłem świece do głowicy wsadziłem do fajki i przyłożyłem do ramy w celu sprawdzenia iskry z 2-3 razy była iskra ok potem znów pajęczynka się robi :/ Nigdy czegoś takiego nie miałem i nie wiem czego to wina: magneto, cewki z przewodami, modułu, rozdzielacza czy czego jeszcze innego 🙁 Dodam ze myślałem że mogą to być uszczelki cylindra więc zostały wymienione na nowe, sprawdzane na 2 gaźnikach 2 przeczyszczone, kompresja jest itp., więc to wina tej świecy tylko co jest przyczyną tego nie wiem proszę o pomoc 🙂

Zdjęcie profilowe guliwer55
    guliwer55
    Użytkownik

sprawdz cewkę ,fajkęprzewód

Zdjęcie profilowe Sebajetforce
    Sebajetforce
    Użytkownik

już sprawdzone, znajomy elektryk potwierdził podejrzenia magneta :/ jeszcze wymiana i latamy 😀

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie