Peugeot Jet Force wersja c-tech, problem ze świecą

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Peugeot Peugeot Jet Force wersja c-tech, problem ze świecą

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Sebajetforce Sebajetforce 5 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #197574 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Sebajetforce
  Sebajetforce
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Witam, piszę tu z tego powodu gdyż nie wiem co się dzieje w moim peugeocie jet force c-tech. Było wszystko w porządku, aż do pewnego dnia gdy chciałem odpalić i nic wykręciłem świece by sprawdzić czy to jej wina zobaczyłem ze z normalnej iskry zrobiła się pajęczynka więc kupiłem nową świece, wkręciłem i dalej nic. Wykręciłem i tą świece przyłożyłem do ramy patrze znowu pajęczynka to poszedłem po 3 świece ( myślałem, że kupiłem jakąś złą czy coś ). Po powrocie do garażu zanim wkręciłem świece do głowicy wsadziłem do fajki i przyłożyłem do ramy w celu sprawdzenia iskry z 2-3 razy była iskra ok potem znów pajęczynka się robi :/ Nigdy czegoś takiego nie miałem i nie wiem czego to wina: magneto, cewki z przewodami, modułu, rozdzielacza czy czego jeszcze innego 🙁 Dodam ze myślałem że mogą to być uszczelki cylindra więc zostały wymienione na nowe, sprawdzane na 2 gaźnikach 2 przeczyszczone, kompresja jest itp., więc to wina tej świecy tylko co jest przyczyną tego nie wiem proszę o pomoc 🙂

  #197633 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe guliwer55
  guliwer55
  Użytkownik
  • Postów: 746

  sprawdz cewkę ,fajkęprzewód

   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
  #197722 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Sebajetforce
  Sebajetforce
  Użytkownik
  • Postów: 3

  już sprawdzone, znajomy elektryk potwierdził podejrzenia magneta :/ jeszcze wymiana i latamy 😀

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Peugeot Jet Force wersja c-tech, problem ze świecą
Informacje o Tobie: