Peugeot Jet Force – piszczące widełki/amortyzatory.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Peugeot Jet Force – piszczące widełki/amortyzatory.

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kapuchon Kapuchon 8 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe mariuszd
    mariuszd
    Użytkownik

Pewnego dnia jechałem z moją dziewczyną po ulicy, i przy prędkości ok. 35km/h wjechałem na 5cm krawężnik. I od tego momentu popiskują mi teraz widełki z przodu (lub amortyzatory). Piszczą one zawsze wtedy, gdy jeżdżę z kimś jeszcze, bo gdy jadę sam są cicho. Również dodam piszczą najczęściej przy przyspieszaniu, lub jeździe po jakiś nierównościach. Psiknąłem tam WD40 ale to nic nie pomogło.

W czym leży problem?

Zdjęcie profilowe Suawek
    Suawek
    Użytkownik

Prawdopodobnie zgiąłeś lagi.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

I po co Ci było z taką prędkością wjeżdżać na krawężnik ? Na takie rzeczy wjeżdża się bardzo powoli prawie że stojąc w miejscu. Chciałeś zaszpanować to masz. Podejrzewam tak jak Suawek zgięte lagi które piszczą w miejscu w którym są wykrzywione.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    mariuszd
    Użytkownik

Nie chciałem zaszpanować, nie należę do tego typu osób. Czyli jak to można naprawić?

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Jeśli to naprawdę są skrzywione lagi to nie mam pojęcia czy da się je jakoś wyprostować czy pozostaje tylko kupno nowych. Poczekaj na odp. innych.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    mariuszd
    Użytkownik

A nawet jeżeli, są one drogie?

Zdjęcie profilowe Suawek
    Suawek
    Użytkownik

Nawet jak wyprostujesz to mogą przeciekać. Najrozsądniej byłoby wymienić na nowe ale wiem że koszt może zbić z nóg.
    Popytaj w jakimś polecanym serwisie motocyklowym w Twojej okolicy, może będą mieli jakiś pomysł.

mariuszd
    Użytkownik

A jest jakaś szansa, że same z siebie z czasem się wyprostują i nie będą skrzypieć?

Zdjęcie profilowe TERMIT_PL
    TERMIT_PL
    Użytkownik

No same się nie naprawią 🙂 Jeśli nie jest to mocne skrzypienie,to sobie daruj naprawy i nie zwracaj na to uwagi.Albo podjedź do jakiegoś dobrego mechanika niech ocenią co się konkretnie stało i czy da się coś z tym zrobić.Bo przez internet dokładnie i w 100% nikt ci nie wskaże przyczyny skrzypienia.A i samemu też można nie ocenić.A trzeba się liczyć z tym,że lagi do pełgota trochę kosztują na pewno 😉

mariuszd
    Użytkownik

Popiskują one dopiero gdy się jedzie w dwójkę, w pojedynkę jest cacy

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie