Peugeot Jet Force gaśnie w trakcie jazdy.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Peugeot Jet Force gaśnie w trakcie jazdy.

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kamkasz kamkasz 6 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kamkasz
    kamkasz
    Użytkownik

Witam, niedawno kupiłem używanego jeta i wszystko było ok, do czasu…
    Od niedawna zaczął przerywać a po chwili gasnąć i mam problemy z odpaleniem, tzn muszę dość długo „kopać” i wtedy odpali. Zmieniłem już filtr paliwa i świecę, niestety nie znam rezultatu, bo nowy filtr paliwa jest większy od poprzedniego (standardowy jest) i skuter się dławi. Chciałem go wyregulować ale u mnie w miejscu śrubki na mieszankę jest złoty pręcik, którego nie da się ruszyć. Nie wiem czy muszę zmienić gaźnik, czy w serwisie będą umieli to ruszyć ???

Michał
    Użytkownik

albo regulacja, ale raczej gaźnik trzeba przeczyścić

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe kamkasz
    kamkasz
    Użytkownik

Wuja, który tak średnio się zna na skuterach, powiedział że może to być od pompy paliwa,czy to możliwe ? (i jakie szanse że to właśnie od tego)

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie