Peugeot Jet Force – dużo pali, biały dym, smród paliwa.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #166958
    Krzychu PL
    Użytkownik
    • 2
    • 5Postów:

    Siemanko, wczoraj kupilem skutera peugeot’a jet forca Darkside z 2011r. Cena była okazyjna to brałem od razu . Troche go odpicowalem, umyłem i się przejchałem. Zauważyłem że ze skutera tłumika ( Posiada skuter SITO leovince) ulatnia się biały dym i śmierdzi paliwem,olejem. Myśle sobie : – No nic, pewnie tak ma być. Skutera v-max wynosi ok. 80km.h , ślepa kiszka chyba z tłumika jest zdjęta. Moim problemem jest to że z tego tłumika ulatnia sie dużo dymu podczas startu, ale również przy normalnej jezdzie. Jeżdziłem 50-60km/h skuter spalił pół baku na 70km.. Coś nie tak. Macie jakies propozycje? Może założyc slepa kiche albo jakas blokade? Chciałbym zeby skuter mniej palil, skuter ma mocne przyspieszenie. Dzieki za odp

    #166961
    Deep_Nothingness
    Użytkownik
    • 9
    • 538Postów:

    Wujek Google mówi, że Twój skuter mieści 8l w baku. Więc 4l na 70 km daje jakieś 5,7l na 100 km. Czyli albo masz silnik od kombajnu, albo biorąc pod uwagę zapach oleju z tłumika i biały dym walnięte pierścienie lub coś podobnego w silniku. Jednym słowem, silnik do całkowitego remontu. Rada na przyszłość, jak coś jest za tanie (zwłaszcza markowe), to albo jest zepsute, albo kradzione.

    #166963
    snajper061
    Użytkownik
    • 2
    • 691Postów:

    powiem tak silnik i reszte masz do przeglądu bo ktoś sie bawil w pseudo tuning żle dobral lub wyrergulowal gaznik [reagulacja to nie tylo śrubkami potrzebny jeszce jest zzestaw dysz testowych] grzebal przy kominie i bóg wie gdzie jeszcze a co do dymu jaki jest olej w dozowniku i czy czasem nie lane bylo jeszcze do paiwa.tak wiec pogrzebal pojezdzil i zorientowal si ze chajcuje grubo to znalazl amatora i sprzedal.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button