Peugeot Jet Force

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Peugeot Jet Force

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe La_Volpe La_Volpe 6 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe La_Volpe
    La_Volpe
    Użytkownik

Witam!
    Czy da radę znaleźć stopkę boczną do Peugeota Jet Force?
    Jeśli tak to proszę o jakiś link.
    Pozdrawiam!

Zdjęcie profilowe jet_force
    jet_force
    Użytkownik

też mam peugeota jet force i z czego sie orientuje seryjnie jetki nie posiadaja stopek bocznych http://skutercentrum.pl/stopka-boczna-buzzetti-peugeot-jet-force.html ta stopka wydaje mi sie że jest dość droga ja na twoim miejscu sprubował bym kupić jakiąś używaną np z peugeota speedfighta i dospawać pare blaszek tanie wyjdzie

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Dziadek100
    Dziadek100
    Użytkownik

Stopka Buzetti montowana jest do wahacza,czyli nie do końca profesjonalnie.Oryginalna stopka jest droga i trzeba w ramie wiercić dzury.

Zdjęcie profilowe jet_force
    jet_force
    Użytkownik

http://allegro.pl/nozka-jet-force-stopka-i3452692415.html a co powiesz na tą? wydaje mi sie że jet force nie mają dziur na boczną stopke

Zdjęcie profilowe Dziadek100
    Dziadek100
    Użytkownik

To stopka oryginalna do Jetforce.jetforce nie mają dziur w ramie,trzeba je wywiercić o czym wcześniej pisałem.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe La_Volpe
    La_Volpe
    Użytkownik

Dzięki za odpowiedzi. Chciałbym dowiedzieć się jeszcze jednej rzeczy, wiecie może do czego służy czarny przycisk pod kierownicą?

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie