Peugeot Jet Force 50 c-tech

Siema od dwóch tygodni posiadam nowego peugeota jet force i mam takie pytanie: gdy ruszam jak silnik jest zimny to coś z tyłu piszczy podczas ruszania a potem przestaje i gdy silnik jest już ciepły nie ma tego problemu? Skuter ma przejechane dopiero 111 km. Więc co to może być?

może ktoś pomóc

Kolego, jesli jest nowy to oddaj go na gwarancje i nie grzeb w nim samemu noc bo sa tam specjalne sroby z(plaba)ze jesli zostana odkrecone w servisie zobacza i stracisz gwarancje

sprzęgło się musi wyrobić

Czy może to być sprzęgło?

StreetRider3... napisał:

Czy może to być sprzęgło?

Ale co Ciebie to obchodzi co to jest, jedziesz tam i pokazujesz ze cos sie "zepsulo" i musza go najrzec. Przy SF3 z ktorego oddalem bo cos zle chodzil zaraz po kupnie i zrobili go bez komentarza i bez kosztow. Kur** nie rozumiesz, czy go upiles za granica ze nie mozesz tego zalatwic?

Bartol napisał:

StreetRider3... napisał:
Czy może to być sprzęgło?

Ale co Ciebie to obchodzi co to jest, jedziesz tam i pokazujesz ze cos sie "zepsulo" i musza go najrzec. Przy SF3 z ktorego oddalem bo cos zle chodzil zaraz po kupnie i zrobili go bez komentarza i bez kosztow. Kur** nie rozumiesz, czy go upiles za granica ze nie mozesz tego zalatwic?

A Co ciebie to obchodzi? Koleś pisze na forum aby mu pomóc, a tobie guzik do tego, czy ma gwarancje, czy też nie.
Co do problemu - już pisałem - piszczy sprzęgło, może się dotrze, może trzeba będzie wymienić.

W skuterach to jest chyba raczej normalne że nowe sprzęgło piszczy?

StreetRider3... napisał:

Siema od dwóch tygodni posiadam nowego peugeota jet force i mam takie pytanie: gdy ruszam jak silnik jest zimny to coś z tyłu piszczy podczas ruszania a potem przestaje i gdy silnik jest już ciepły nie ma tego problemu? Skuter ma przejechane dopiero 111 km. Więc co to może być?

Extra skuterek. Tez na niego mam ochotę. A tak na marginesie, ile to cudo Cie kosztowało?

11500

StreetRider3... napisał:

W skuterach to jest chyba raczej normalne że nowe sprzęgło piszczy?

Nic się tym nie martw. Jak nadal będzie piszczało, to serwis i po kłopocie. W końcu masz nowy sprzęt :-)

StreetRider3... napisał:

11500

Trochę kasy kosztuje, ale i tak Ci zazdroszczę tego Jet-a. Napisz jeszcze jaki to kolor?

niebieski

StreetRider3... napisał:

niebieski

Noo... BOOMBA. Ja mam ochotę na Dark Side-a

Też chciałem kupić ale kasy już nie starczyło bo DARK SIDE kosztuje 12500.

z 2012 roku nowy 10590

Dobra, widze ze nie wiecie co to jest Forum. Co do kolegi wyzej, ma racje, pojezdzij, jesli przstanie to super ale jesli nie to oddaj i niech naprawia fabryke.

myslę, że wiemy co to jest forum

Oberschlesie... napisał:

myslę, że wiemy co to jest forum

to fajnie, a wo wohnst du?

Bartol napisał:

Oberschlesie... napisał:
myslę, że wiemy co to jest forum

to fajnie, a wo wohnst du?

in Warschau