Peugeot Jet Force.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #132752
  JETBANG
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Witam posiadam skutera Peugeot jet force z 2005r C-tech. Chciałbym aby jego osiągi poprawiły się. Jet wyciąga 70km/h i to wszystko a czytałem na forach, że seryjne mogą wyciągnąć coś nawet koło 90km/h…Proszę o szybką odpowiedz

  #132927
  matys187
  Użytkownik
  • Postów: 18

  Kolega miał już padnięty tłok w Peugeot Elyseo i jechał 60 km/h, a serie dużo więcej. Zobacz jakie ma sprężanie. Może być tak, że ktoś się bawił z tuning i wsadził złe rolki lub sprężynę. Oczywiście to wszytko po sprawdzeniu podstaw takich jak : gaźnik, filtr, pasek, i czasem niedopompowane opony mogą nieziemsko obniżyć osiągi.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button