Peugeot Jet Foce TSDI na wtrysku – problem z odpalaniem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Peugeot Jet Foce TSDI na wtrysku – problem z odpalaniem

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam wszystkich,
    tak jak w temacie mam problem z odpalaniem tego skutera, a oto dokładny opis co się z nim dzieje:

gdy chcę go odpalić to po przekręceniu kluczyka wszystko działa jak należy ale gdy nacisnę na hamulec zaczyna szybko pulsować kontrolka migaczy (jak nacisnę cokolwiek innego też się tak dzieje) i po naciśnięciu startera nic się nie dzieje.

Jeśli wiecie coś na ten temat lub wam też się to przytrafiło proszę napiszcie.

Z góry thx i pozdrawiam 🙂

Anonimowy

Masz rozładowany akumulator.

Naładuj akumulator, a następnie w wolnej chwili wyczyść styki na przewodach(szczególnie przy bezpieczniku, kablach idących od magneta, rozrusznika; najlepiej wszystko poczyść).

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.

Anonimowy

Ale ja kupiłem nowy akumulator i czyściłem większość styków

Anonimowy

możliwe ze jakieś zwarcie/ bezpiecznik

Anonimowy

Ewidentnie coś gdzieś nie łączy lub rozładowany akumulator lub jedno i drugie!

Sprawdź, czy wszędzie wszystko jest dobrze popodłączane 😉

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

albo jakieś błędy w komputerze …

Anonimowy

Adverion napisał:

albo jakieś błędy w komputerze …

dokładnie.. sprawdź błędy w kompie, jeżeli nic nie wykaże to zbadaj:

-napięcie akumulatora(najlepiej miernikiem) wtedy będzie pewność że jest dobry,
    -przewody elektryczne cewki zapłonowej,
    -inne przewody i centralę ECU czyli wszystkie styki wychodzące i wchodzące do niej

potem pisz dalej co się dzieje.

Anonimowy

spalone były bezpieczniki pod siedzeniem

Anonimowy

:573: :573: :573: :573: :573:

Następny topic, gdzie na końcu okazuje się, że to największa podstawa z podstaw do sprawdźenia!

Zamykam – Jacob555

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie