peugeot elystar światła krótkie

Witam wczoraj jechałem w trasę do matki 50km
i po drodze gdzieś na dołkach pewnie straciłem światła
mam krótkie długie i dodatkowo trzecie taki migacz dłuższe niż długie
jechałem w dzień także nawet nie zauważyłem że nie mam .

nie ma krótkich i długich i podświetlenia deski
działa kierunki stop i te najdłuższe światła wieczorem wracałem cały czas na tych długich
rozbierałem kierownice i przód patrzyłem wszystkie kable które są w gniazdach wszystkie siedzą spalił się bezpiecznik od tego ruszania chyba ale wymieniłem i dalej świateł nie ma

nie ma u mnie warsztatu ani serwisu w mieście

trzeba miernikiem lub żaróweczką sprawdzac gdzie prąd znika i czy prądnic go wytwarza na tych cewkach oświetleniowych

ok dzięki
dodam że mam wstawiony wyświetlacz akumulatora ile jest naładowany i od czasu usterki światła nie ładuje go podczas jazdy
zawsze miałem 14,5 a teraz jest 12,3

to nic dla ciebe nie zmienia. masz do przeglądu instalacje elektryczną, może do wymiany stator z cewkami lub regulator napięcia.
Tego sie nie da zgadnąć - to trzeba sprawdzić. A żeby sprawdzić to trzeba coś o prądzie i instalacji elektrycznej wiedzieć.
Możesz to robić na czuja tylko szanse powodzenia są marne. Odstaw do elektryka nich ci zweryfikuje te cześci

Ok dzięki jutro oddam do elektryka wymieniłem regulator napięcia bo mam drugi zapasowy ale dalej nie ma światła i nie ładuje akumulatora
dzięki
Pozdrawiam