peugeot elystar światła krótkie

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    bambo225
    Uczestnik

Witam wczoraj jechałem w trasę do matki 50km
    i po drodze gdzieś na dołkach pewnie straciłem światła
    mam krótkie długie i dodatkowo trzecie taki migacz dłuższe niż długie
    jechałem w dzień także nawet nie zauważyłem że nie mam .

nie ma krótkich i długich i podświetlenia deski
    działa kierunki stop i te najdłuższe światła wieczorem wracałem cały czas na tych długich
    rozbierałem kierownice i przód patrzyłem wszystkie kable które są w gniazdach wszystkie siedzą spalił się bezpiecznik od tego ruszania chyba ale wymieniłem i dalej świateł nie ma

nie ma u mnie warsztatu ani serwisu w mieście

Wombat
    Moderator

trzeba miernikiem lub żaróweczką sprawdzac gdzie prąd znika i czy prądnic go wytwarza na tych cewkach oświetleniowych

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

bambo225
    Uczestnik

ok dzięki
    dodam że mam wstawiony wyświetlacz akumulatora ile jest naładowany i od czasu usterki światła nie ładuje go podczas jazdy
    zawsze miałem 14,5 a teraz jest 12,3

Wombat
    Moderator

to nic dla ciebe nie zmienia. masz do przeglądu instalacje elektryczną, może do wymiany stator z cewkami lub regulator napięcia.
    Tego sie nie da zgadnąć – to trzeba sprawdzić. A żeby sprawdzić to trzeba coś o prądzie i instalacji elektrycznej wiedzieć.
    Możesz to robić na czuja tylko szanse powodzenia są marne. Odstaw do elektryka nich ci zweryfikuje te cześci

bambo225
    Uczestnik

Ok dzięki jutro oddam do elektryka wymieniłem regulator napięcia bo mam drugi zapasowy ale dalej nie ma światła i nie ładuje akumulatora
    dzięki
    Pozdrawiam

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button