Peugeot elystar ładowanie akumulatora

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Peugeot elystar ładowanie akumulatora

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Szumek811 Szumek811 1 tygodni, 4 dni temu.

Oglądasz 4 posty - 11 przez 14 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #688496 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe bambo225
    bambo225
    Użytkownik

Witam zmieniałem trzy regulatory napięcia na jednym nawet do 17 v mi ładował od razu wywaliłem go
    teraz mam używany oryginalny i dodatkowo znalazłem
    na podłączeniu akumulatora śruby się poluzowały możliwe że to to było cała winą
    nie regulatory
    nie to że były odkręcone bo mam elektroniczny licznik i od razu by mi się pokasowało wszystko przebieg km itp
    tylko luźne śruby były jak podkręcałem to cala drogę przejechałem na 13v do 13.6 v te 40 km co jechałem

#688526 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Szumek811
    Szumek811
    Użytkownik

Jeżeli masz alternator to niepokojący jest poziom ładowania na wolnych obrotach. W alternatorach zarówno na wolnych jak i wysokich obrotach napięcie powinno wynosić od 13,9V do 14,4 (14,8V nie jest oznaką awarii)

Nie pomagam na priv 😉

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #688825 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe bambo225
    bambo225
    Użytkownik

Chyba wszystko działa ładowanie mam 14,4 v maksymalne w tej chwili 3 dni jeździłem i tak się utrzymuje to chyba dobrze to mam jeszcze jedno pytanie
    skuter 70 cm arisal po przejechaniu 40 km czuć różnicę że duzo głośniej chodzi skuter czy to wina wydechu przegrzewa się czy co innego jak jeżdżę po mieście jest ok jak wyjadę za miasto to po 40 km słychać ze duzo głośniej pracuje wszystko obroty te same tylko duzo głośniej sprawdzałem na tecnigas silent mam nowy i 2 oryginalne wydechy i to samo
    to wydechy się przegrzewają czy arisal

#688859 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Szumek811
    Szumek811
    Użytkownik

A docierasz ten cylinder w ogóle ? Skoro zaczął chodzić głośniej to znaczy, że coś jest nie tak. Sprawdź czy ten hałas powoduje wydech czy cylinder

Nie pomagam na priv 😉
Oglądasz 4 posty - 11 przez 14 (z 14 łącznie)
Odpowiedz do: Peugeot elystar ładowanie akumulatora
Informacje o Tobie: