Peugeot elystar 50

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Peugeot Peugeot elystar 50

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat, 4 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Mobik
    Mobik
    Użytkownik

Witam mam problem z swoim motorkiem, chodzi tu o kierunkowskazy dziwna sytułacja po włączeniu zapłonu wszystko pięknie chodzi kierunki mrugają jak należy gdy już go odpale przestaje być tak fajnie i warjują raz szybko, raz przystaną i sie palą kontrolka warjuje kierunki tez co robic.. :/

Mob
    Zdjęcie profilowe Mobik
    Mobik
    Użytkownik

Daje link do działania kontrolki kierunków

Mob

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe Mobik
    Mobik
    Użytkownik
    Zdjęcie profilowe Tweet
    Tweet
    Użytkownik

Zwarcie i brak masy to chyba najczęstsze przyczyny anomalii w układzie oświetlenia.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

albo szalejący regulator napięcia

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Mobik
    Mobik
    Użytkownik

Stało to się od momentu gdy zwalilem tylni plastik gdzie znajdują się światła myślałem tam jest gdzieś zwarcie, powymieniałem kable na nowe stare były jakieś zaśniedziałe dalej nic nie pomogło gdy przegrece zapłon ( nie odpalam ) kierunki chodzą dobrze gdy już odpale i jadę szaleją tak jakby ze wzrostem obrotów nie wiem już co robić co radzicie ? A przerywacz Może to on ?

Mob
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

co radzicie?
    ja radze posprawdzać wszystko czy wszystko poprawnie popodłączałes. Skoro problemy się zaczeły po tym jak wsadziłeś ręce w instalacje tylne lampy to tam bym zaczynał.
    Ale co dokładnie mogłes skopać to jedna bozia wie. CHyba że przy okazji padło ci coś jeszcze – ale tego się nie zgadnie. To trzeba sprawdzać.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie