Peugeot Elyseo 2T 50 Problem?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Peugeot Elyseo 2T 50 Problem?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Szumek811 Szumek811 1 miesięcy temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #686752 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Szymis
    Szymis
    Użytkownik

Witam!
    Mój skuter podupadł na zdrowiu 😝
    Objawy, które na tę chwilę zauważyłem :
    1. Na zimnym silniku nie może wskoczyć na pełne obroty. Przy dodaniu gazu do oporu rozwija połowę maxymalnej prędkości poczym wskakuje i jedzie jak należy.
    2. Czasami po przejechaniu pierwszych metrów na zimnym silniku potrafi zasnąć po czym normalnie odpalić i jechać dalej.
    3. Dziś przy postoju przed szlabanem nie zareagował na manetkę gazu. Zgasiłem, jeszcze raz przekręciłem stacyjkę i problem zniknął.
    4. Czasami falujące obroty na zimnym silniku ALE TYLKO CZASAMI.
    I teraz nie wiem w czym upatrywać problemu. Mechanicznie silnik igła czyżby elektryka? Wszystkie problemy znikają po ponownym przelreceniu stacji, trochę to dziwne. Czy możliwe aby zużyta świeca dawała takie objawy? Czyściłem tydzień temu, ale planuje kupić nową.

Szymon
    #686796 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Szumek811
    Szumek811
    Użytkownik

skoro problemy znikają przy przekręceniu stacyjki oznacza to, że stacyjka ma małe przebicie do masy i stąd falowanie, gaśnięcie itd.

Nie pomagam na priv 😉

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #686866 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Szymis
    Szymis
    Użytkownik

Zaizolować czy wymieniać?

Szymon
    #686950 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Szumek811
    Szumek811
    Użytkownik

poszukać przebicia.

Nie pomagam na priv 😉
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Peugeot Elyseo 2T 50 Problem?
Informacje o Tobie: