Peugeot dymi i ma mniej mocy

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Peugeot dymi i ma mniej mocy

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam serdecznie. Mam mały problem z moim Peugeotem.
    Jeżdżę sobie normalnie, jak się nagrzeje to strasznie dymi (może nie tak bardzo ale raczej za dużo) i słabnie (ma mniej mocy niż jak jest jeszcze nie rozgrzany).

Co to może być? Pomocy!!!

Anonimowy

Peewno regulacja 🙂
    Musi za dużo oleju mieć

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Anonimowy

O gosciu to na pewno jest regolacja 😛 kumpel miał to samo jak jechał z nami na dłuzsza trase to jak się za jakis czas spojzało w lusterko to było widac tylko jego, a za nim nic 😛 wyregoluj…no chyba, ze nie masz dozownika :p to mniej oleju lej do baku…i będzie po sprawie

Anonimowy

Tak więc jak mam śrubkę od regulacji mieszanki, to o ile ją przekręcić, w którą stronę i czy na zapalonym czy zgaszonym silniku? I czy silnik ma być zimny czy rozgrzany?

Anonimowy

Regulacje wykonuje się tylko na rozgrzanym silniku. Silnik musi być odpalony. Nikt nie powie Ci o ile trzeba przekręcić bo w każdym sqterku jest inaczej.

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

Oczywiscie, ze na odpalonym 😛
    ale ja proponuje wkrecac powoli i obserwowac postepy…nie wiem wkrec o poł obrotu i zobacz jak chodzi

Anonimowy

Patrico napisał:

Tak więc jak mam śrubkę od regulacji mieszanki, to o ile ją przekręcić, w którą stronę i czy na zapalonym czy zgaszonym silniku? I czy silnik ma być zimny czy rozgrzany?

ale nie śrubką od składu mieszanki.. tylko zmniejsz dawkę oleju

Anonimowy

To jak to zrobić?

Anonimowy

Anonimowy

hmmmm skad wiecie ze to jest od oleju? moze to byc nawet za duza dawka benzyny
    wiec informacja jakiego koloru jest dym by się przydala :-/

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie