Peugeot Django 125 tuning

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 125 Peugeot Django 125 tuning

Ten temat zawiera 23 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 10 postów - 11 przez 20 (z 24 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe maciuch
    maciuch
    Użytkownik

Taki nr znalazłem XS1P520MI-3E

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

przepraszam. ale czy pan ze 125cm yamahy MT co ma 15KM i kręci się do 9000 i prawie zerowe straty w napędzie wiedział że się ściga z 11KM peugeotem co ze 20% mocy zamienia w ciepło na pasku napędowym? A miał obie ręce i nogi?
    A te 116km/h to wg czego to tyle leci? wg własnego prędkościomierza? I nie za samochodem co rozcina powietrze?

Bo to jakiś kosmos jest to co czytam.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe ixion
    ixion
    Użytkownik

Wiem że ma 15koni, ale to był kilkuletni sprzęt, przerobiony na super moto, i widocznie może miał zmienione przełożenia, albo większą zębate odbierającą, albo słabo biegi wrzucał bo się mnie przestraszył :), nie wiem. 114km/h według smartcar od t mobile, zapisuje każdą trasę na mapie, vmax, gwałtowne przyspieszenia, chamowania, itd, na liczniku nie wiem ile było bo żeby tyle wycisnąć muszę się schować ile się da, test był na obwodnicy i nic przedemną nie jechało. To i tak nic bo w recenzji video na jednoslad.pl gościu mówił że vmax to 120 albo 125km/h, jak on to zrobił, to jest pytanie?

Zdjęcie profilowe ixion
    ixion
    Użytkownik

Aha, poczytałem o tym Diango, i widzę że pokrywa CVT jest identyczna, osłona tlumika też, może to są te same silniki, gdybym tylko zobaczył pokrywe zaworów był bym prawie pewny, diango jest słabsze o 1hp i cięższe o 15 kg od mojego zakładając że te 135kg jest z plynami, muszę coś pokonać jeszcze w necie

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

gościu mówił że vmax to 120 albo 125km/h, jak on to zrobił,

złożył usta i powiedział :).
    Masz tam tyle wieszaków na tej kierownicy – ściągnij Ulysse Speedometer i przejedź maxem tak żebyś tym maxem te 20-30 sekund jechał. On notuje max wskazania wiec go nawet w kieszeni możesz mieć. Ale fajnie go widzieć – i zobacz jaką ci max pokaże. tylko telefon w miare przwoity (samsung, sony, siałomi, huwij) a nie jakieś ZTE na mediateku bo jego GPS wariuje.
    Teraz jest chłodniej wiec nawet dobre warunki na takie testy.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe ixion
    ixion
    Użytkownik

Temperatura dobra, ale tak wieje codziennie że muszę to przeczekać, wiatr zwalnia mój skuter nie miłosiernie, mi też to przeszkadza jak tak napiera.

Zdjęcie profilowe ixion
    ixion
    Użytkownik

Ten twoj peugeot jest jeszcze w wersji z silnikiem 150cm, to może lepiej kupić oryginalny cylinder od właśnie tej większej wersji.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

i komputer z immobilizerem i kluczykami. chyba że jesteś w stanie zmienić mapy albo wgrać zgrane z takiego 150cm

Zdjęcie profilowe ixion
    ixion
    Użytkownik

Ja tylko proponuję oryginalny cylinder zamiast kitu nie znanej mi firmy z ebay.
    Teraz chodzi o zwiększenie dawki paliwa tak? To i wtrysk musiał by być od wersji 150cm ale może też ten sam wtrysk ze 125 wyrabia przy cylindrze 150, jak i CVT, że te silniki 125cm i osprzet wytrzymują seryjnie moc cylindrów 150 co było by dobrą wiadomością.
    Jak się zabrać za zmianę tych map, wgrywanie itd, szukałem już o tym info, pod wieloma rodzajami zapytań w google, ale nic nie udało się wygoglowsć, nie ma takich tematów a ci co wiedzą, nie chcą się tym podzielić, nie udało się mi nawet wygoglować jakie urządzenie musiał bym mieć aby dało się to robić w peugeocie.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to nie wtrysk tylko wtryskiwacz. myśle że silniki 125 i 150 maja ten sam wtryskiwacz, to samo ciśnienie paliwa. różni je tylko czas wtrysku (program).

Oglądasz 10 postów - 11 przez 20 (z 24 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie