Peugeot buxy nie odpala

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Peugeot buxy nie odpala

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 7 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Witam.Jestem posiadaczem peugeota buxy.A więc tak:pewnego dnia jechałem sobie i nagle skuter zaczął przerywać strzelać z tłumnika..zatrzymałem się i zobaczyłem,że zrobił się strasznie gorący..po chwili odpaliłem z trudem.Jak dojechałem do domu postawiłem go i stał około 30 minut po czym chciałem odpalić..odpalił po setnym kopnięciu a nazajutrz to już wcale aż do tej pory.Na początku myślałem,że zatarł się ale po wymianie cylindra nie ma reakcji.Czyściłem już gaźnik filtr powietrza…iskra jest,świeca dobra bo sprawdzałem,kompresja dobra.Lecz gdy wkładam świece to po pierwszym kopnięciu jest już zalana.Jak wyciągnę świecę i kopnę to strasznie wywala wachę…Nie wiem co tam może był..prosiłbym o pomoc..Z góry dziękuje.

Zdjęcie profilowe Gumol344
    Gumol344
    Użytkownik

sprawdź zawory

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ale to jest 2t:)

Zdjęcie profilowe Gumol344
    Gumol344
    Użytkownik

acha,to nie wiem

Zdjęcie profilowe Fubu2PL
    Fubu2PL
    Użytkownik

masz za duże wolne obroty lub mieszanke paliwowo-powietrzną 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

A jak mam to dobrze wyregulować?

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Podmieniałeś jakąś inną świece czy tylko sprawdzałeś czy na tej jest iskra ?

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Podmieniałem różne iskra jest………

Zdjęcie profilowe andrzej2310
    andrzej2310
    Użytkownik

Co do tego strzelania z wydechu to szukał bym po linii zapłonu, jak byś miał możliwość spróbować na innym module,sprawdż zawór membranowy czy nie ma prześwitów.

Honda PCX 125.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Witam sprawdziłem dzisiaj membrane i chyba jest ok.Spróbowałem kręcić śrubką od gaźnika o zaczął troszke łapać ale później juz nic…strasznie cieknie paliwo z filtra powietrza.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie