People GT300i wymiana żarówki

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Kymco People GT300i wymiana żarówki

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Sinpro
    Sinpro
    Użytkownik

Witam,
    Na wstępie, jako nowy forumowicz, witam serdecznie wszystkich 😉
    Chciałem zapytać, w jaki sposób rozebrać obudowę reflektora przedniego People GT300i by wymienić żarówkę? Odkręciłem wszystkie śruby (mam service manual, ale brak tam dokładnego rysunku) i pozostało rozłączyć „skorupy” trzymające się na zatrzaskach, których nie chcę połamać… O ile na dolnej części widać te zatrzaski i wiadomo gdzie i jak manewrować, o tyle na górnej części nic nie widać :(((((( Stąd gorąca prośba o wskazanie, ew. forkę, jak to rozebrać… Z góry dziękuję! /pozdrawiam

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wychodzi na to że na siłe – jak w większości.

Przy czym nie ściagasz pokrywy do przodu skutera tylko tą część od strony siedzenia do siebie. Dopiero dalej masz śruby trzymające przód.. ale to ci zbędne bo jak zdejmiesz tył to i tak masz dostęp do żarówki
    .

HANDLEBAR COVER REMOVAL

First remove the two bolts attaching thewindshield.
    Remove the two screws and four boltsattaching the handlebar rear cover.
    Remove the handlebar rear cover.
    .
    The installation sequence is the reverse ofremoval

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie