Pęknięty tłok!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Pęknięty tłok!

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe siwy046 siwy046 2 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe siwy046
    siwy046
    Użytkownik

Witam.
    Mam taki problem, dziś wymieniałem wał itp w moim Piaggio Nrg Mc3 i gdy zakładałem tłok dobrze go obejrzałem i zobaczyłem że jest tłok pęknięty niestety to coś z wyższej półki marki Stage 6 i tłok kosztuje 200zł. Jakie są objawy tego pęknięcia? Skuter nie ma mocy?? Muli??

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ale pytasz czy stwierdzasz?
    i gdzie jest to pęknięcie?

ziuuummmm….
    Zdjęcie profilowe siwy046
    siwy046
    Użytkownik

Raczej tak, jakiś tydzień temu skuter zaczął tracić moc ale nie tak że od razu stracił tylko odczułem to że go z muliło trochę. W sobotę jadą nagle go zaczęło szarpać i prędkość ze 100km/h spadł do 80km/h po tym ciężko przyśpieszał. Przyjechałem do domu postał chwilę gdy chciałem odpalić odpalił ale ciężko, rozebrałem go w sobotę bo miałem już do wymiany łożyska na wale. Dzisiaj zakładając zobaczyłem że też jest pierścień z tarty. A tłok na dole i spokojnie mógł bym ten kawałek tłoka oderwać.
    Ss tłoka: https://scr.hu/WYe3GX

Czytaj
    REKLAMA

TRIUMPH DOBRY MOTOCYKL W DOBREJ CENIE

Wybierz swój fabrycznie nowy motocykl Triumph i kup go za okazyjnie niską cenę. Oferta ograniczona. Pozostały ostatnie sztuki z rocznika 2018!
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie