Pękła rama-gdzie kupie? Kingway Hooligan

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Pękła rama-gdzie kupie? Kingway Hooligan

Ten temat zawiera 21 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 22 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #277619 Odpowiedź

Anonimowy

Witam,od roku mam Kingwaya Hooligan 50 4T,dotychczas na niego nie nażekałem.Jak na chińczyka jeździć bardzo dobrze.Na liczniku ma 4700km,ale wczoraj rama się zapadła.Skuter na kołach jest o 15cm krótszy.Dwie rurki nożne-równoległe do siebie,pękły w tym samym miejscu i to nie na spawie!!!! Ten chińczyk co go projektował musiał dzień wcześniej nieźle popić .Ale do rzeczy.Spawać tej ramy nie chce,bo strach potem takim czymś jeździć.Myślę nad kupieniem nowej ramy ale mam kilka pytań: Gdzie taką rame znajdź Ile może kosztówać Jak to jest z numerami ramy,czy muszę kupić rame z papierami,czy są ramy bez numerów??? Wszystko dotyczy nowej ramy. Proszę o odpowiedzi

#277620 Odpowiedź

Anonimowy

No więc tak. Ramy szukaj na allegro. Najczęściej ktoś sprzedaje po drobnej kolizji, ale często rama jest nieuszkodzona. Do mnie rama z papierami kosztowała 500 zł (musiał em kupić, nie mogłem zarejestrować, rejestracja pierwszy raz w kraju). Co do tego, czy z papierami czy bez, to możesz kupić bez, bo skuter masz już zarejestrowany, przeglądów nie musisz robić, więc nikt Ci tego nie sprawdzi. Jeśli się boisz, że Cie np. policja złapie i sprawdzi to nie masz się czego bać Pozdro 😛 PS: Rama bez papierów jest dużo tańsza ;]

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #277621 Odpowiedź

Anonimowy

Tylko,że ja wolałbym nową,bo na allegro nie ma.A czy sprzedają mi nową w serwisie bez papierów?

#277622 Odpowiedź

Anonimowy

Trzeba jechać i sprawdźić, raczej rzadko ludzie kupują ramy 😛

#277623 Odpowiedź

Anonimowy

Masz jeszcze gwarancje? Jak tak to dzwoń do rzecznika praw konsumenta. Mam pytanie czy rama ci pękła z tyłu na takich 2 rurkach okrągłych ? I nie jest to czasem ta rama co w Motobi Sowa itp? Kto? ci za flaszke pospawa ja u siebie w chinczyku kiedyś spawałem bo też 2 rurki nie na spawie pękły.

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

#277624 Odpowiedź

Anonimowy

Nie mam gwarancji.Rama peka na dwoch rownolegych do siebie rurkach pod siedzeniem takich grubszzch.Spawac nie chce,wole cala rame nowa

#277625 Odpowiedź

Anonimowy

😳 Możesz dać zdjęcie ? Nowej ramy nie ma sensu i nie wiem czy dostaniesz, zresztą to może być wada produkcyjna i następna ci też pęknie, lepiej pospawać i dać wzmocnienia. Ewentualnie zadzwoń do ochrony praw konsumenta i powiedz że pękła ci rama podczas jazdy i coś sobie zrobiłeś…

#277626 Odpowiedź

Anonimowy

Chce kupić rame i sprzedać go.Tak pójdzie za więcej,a do praw konsumenta nie bede dzwonic,nie chce kłamać.Fotek nie mam ale rurki prawie całe przecięte

#277627 Odpowiedź

Anonimowy

A czy wiesz że nie jesteś pierwszą osobą której w hoolignaie pękła rama? One już tak mają!! Lepiej pospawaj tą ramą i jakoś zaczaruj to nikt nie będzie widział.

#277628 Odpowiedź

Anonimowy

No i kolejny dowód ze chinczyki to gowna. Trzeba zapamietac ten temat i jak ktos zawola ze cche chinola kupić to mu się pokaze

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 22 łącznie)
Odpowiedz do: Pękła rama-gdzie kupie? Kingway Hooligan
Informacje o Tobie: