Pękła mi centralka

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

witam pękła mi centralka i tylko nie wiem dla czego wiecie może czemu ??? i mam jeszcze takie pytanie muszę kupić nową centralke tylko , że na mielochu do mego italjeta sa tylko 2 rodzaje sprężyn centralnych +15 i 22% (materkit czy też jakoś tak )a ja chciałbym hebo + 90 i one są do skuterów z tymi slinikami minarelli czy jakoś tak i czy te sprężynki pasowały by ? Dodam tylko , że mam sprzegło hebo n

Anonim
    Gość

Masz tylko sprzęgło??

Jeśli tak to spokojnie wystarczy seryjna sprężyna!! Albo malossi biała

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Anonim
    Gość

ale jak tylko na mielochu do mego są 2 rodzaje sprężyn a ogolnie wszystkie sprężyny pasują ??

Anonim
    Gość

jak masz minarelli to zobacz od aeroxa od srki itd nawet od keewaya

Anonim
    Gość

Italjet ma bodajże silnik Morini ale nie jestem pewny w 100%

Anonim
    Gość

poszukaj na racing-planet.pl tam mają dużo sprężyn 🙂

Anonim
    Gość

Robertus napisał:

Italjet ma bodajże silnik Morini ale nie jestem pewny w 100%

a to rożnie jest to samo co z aprilia sr jeden ma morini drugi minieralli

Anonim
    Gość

ja mam silnik morni ten stary z 97 r czyli wszystkie sprężyny pasuja ? czy nie bo nie wiem ?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button