Pękające kolanko w Yasuni R

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #237268
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Posiadam tłumik Yasuni R, problem objawia się tym , że już 3 raz puścił mi spaw na kolanku. Za każdym razem w innym miejscu raz przy samej flanszy potem po poprawieniu spawułączeniach niżej. Czym to jest spowodowane tłumik jest przykęcony dobrze. Może mi też ktos wyjaśnił dlaczego u mnie w Yasku tłumik do uchwytu jest mocowany na tulejach w gumie (foto 1 a niżej Tecnigas). A np Tecnigasy sa montowane na sztywno. Czemu to ma służyć i czy jest jakaś różnica

    #237269
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    BO yasuni R kreci wieksze obroty i ma wiekszew ibracje i tuleje zapobiergaja przenoszeniu wibracji z ramy na tłumik… A pekac właśnie moze od wibracji lub wada fabryczny ale stawiam na duze wibracje lub po prostu jest np. na maxa dogiety przy dokreceniu i nie wytrzymuje 😉

    #237270
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    wibracje by nie zepsuły dobrego spawu… Widocznie jest jakiś słaby i jak dostanie wysokiej temperatury i drgań to się rozpada… / Ja też mam chyba mocowanie w tulejach 😀

    #237271
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Ja miałem serię w keewayu na tulejach xD To chyba od producenta zależy, albo zrobi tak albo inaczej.

    [ Dodano: 16-07-2009, 10:59 ]
    Pomyłka, były jakieś gumy ale tulei nie było. Chyba. A te yasuni to masz noweź

    #237272
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Od nowości wydeszek mam. No dobra a Tecnigas robi nawet na jednym uchwycie i bz gumy i co nie pekają

    #237273
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    tomasrol, napisz do Yasuni i moze ci wymienią ten wydech 🙂

    #237274
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    teraz to se moze , jak pękł i go zaspawał to nie ma mozliwości żeby wymienić,

    Zespawaj to a pod koniec kawałek płaskownika przyspawaj wzdłuż wydechu czyli poprzecznie do spawów , wzmocni to całe kolanko i nie powinno pękać

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button