Pegasus Corona – problem z olejem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Pegasus Corona – problem z olejem

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siema. Mam mały problem z olejem odkąd założyłem nowy tłumik (sportowy firmy Arrow). Mianowicie przy cylindrze i przy końcówce tłumika „cieknie” olej pomimo iż jest wszystko dobrze po dokręcane… Wie ktoś może dlaczego tak się dzieje i co z tym zrobić żeby to zlikwidować?? Foto jak to wygląda są poniżej

Anonimowy

no jak coś uszczelki do wymiany… a to przy cylindrze to dobrze dokręciłeś na pewność ❓

Anonimowy

no tylko gdzie ja dostane teraz taką uszczelkę jak idzie tam przy końcówce tłumikaż 😉 a przy cylku jest na 100% dobrze dokręcone ale też wymienię uszczelkę to może się to zmieńi… ale to normalne że tyle oleju nie przepalaż?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka RSX 125

Nowy RSX to 10.6 KM, agresywnie brzmiący wydech i dwa hamulce tarczowe. Do tego sportowy design, niezawodny silnik zasilany wtryskiem i dwa hamulce tarczowe. Nowy RSX jest świetnym sposobem na wkroczenie do świata prawdziwego motocyklizmu.

Anonimowy

w sklepie motoryzacyjnym są takie uszczelki co sam wycinasz 😉 a tak w ogóle poszukaj w necie na allegro itp stronach 😀

Anonimowy

Dziś właśnie osobiście użerałem się z tym problemem 😀 Dałem dodatkowo między cyla a wydech silikon wysokotemperaturowy, zobaczymy co to da. Silikon kilkanaście zł, a może dać dużo 😀

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie