pd24j gaźnik do chińskiego skutera

Skąd mogę wźiąć manual do gaźnika? Bo nie wiem jak podłaczyć przewody. skuter hanglong hl 125t-21

Kabel z wtyczką to ssanie elektryczne - podłączasz do wiązki w instalacji. Więcej przewodów el. nie ma.
Wężyk paliwa podłączasz do mosiężnej rurki z lewej strony (patrząc od tyłu).
Wężyk z dołu (jeśli jest) to spust paliwa z komory. Jeśli ma zaworek na końcu, to przykręcasz go do lewej dolnej śruby przykręcania kapy silnika.
Linkę gazu zahaczasz o koło przepustnicy i mocujesz na uchwycie dokręcając nakrętki linki.
.
Tu sa fotki, poprzyglądaj się ---> http://tnij.org/5irvrn9

Chwila, zacznę od początku. Ssanie elektryczne i linkę gazu wiem gdzie. Ale mam tak, dwa wężyki od baku jeden przewód z filtrem i jeden tylko przewód któryś z nich idzie bezpośrednio do gaźnika, a któryś do rozgałęźnika takiego z którego wychodzą dwa przewody jeden idzie do króćca, a drugi gdzieś nie wiem gdzie. Czyli muszę wiedzieć gdzie podłączyć trzy przewody.

1. Przewód od baku z filtrem.
2. Przewód od baku.
3. No i ten od rozgałęźnika jeden do króćca, a drugi gdzieś do gaźnika.

Dodam, że czyściłem gaźnik bo był zasyfiony. Tzn, skuter palił, ale nie miał mocy, dusił się. Rozkręciłem, przeczyściłem, podłączyłem na tyle ile pamiętałem, ale chyba coś źle, bo jak kręciłem rozrusznikiem do paliwo leciało ciurkiem przez filtr powietrza. I jeszcze też pytanie, czy dysza główna i dysza wolnych obrotów powinny być wkręcone na maksa ?

porąbałeś podłączenia.
Dysza główna (ta wewnatrz) na maxa a te na zewnątrz są do regulacji wiec nie.

Jeden wężyk (ten z filtrem) to paliwowy - nim leci etylinka do gaźnika = podłączasz go do mosiężnej rurki w gaźniku (z lewej strony patrząc od tyłu). Drugi wężyk to od podciśnienia - tego podłączasz do trójnika którego jeden koniec jest wpięty w końcówkę w kolanku między gaźnikiem a głowicą; podciśnienie w czasie pracy powoduje otwarcie kranika paliwa dzięki czemu paliwo dojdzie do gaźnika. Drugi koniec z trójnika idzie do elementu (zaworu) EGR (coś tam z ekologią).

To skuter może mi nie odpalać jak dyszę biegu jałowego mam wkręconą na maxa ?

to zależy co nazywasz dyszą biegu jałowego. bo obawiam sie że nie dyszę biegu jałowego. siakoś takie mam wrazenie

http://www.autaslubne.pl/x/pd24j.jpg

ta. to to. i ma być wkręcona na maxa, ją sie reguluje zmieniając na inną a nie kręcąc

Czyli dysze obydwie na maks mają być wkręcone ? To jaki może być powód tego, że skuter nie odpala i czasami leci mi paliwo przez filtr powietrza ?

leci ci przez filtr jak silnik nie działa ?

Jak kręcę rozrusznikiem to czasem leci, czasem nie.