Pasek Problem ;d

Siemka mam taki problem wymienilem ostatnio pasek napędowy i gdy jechalem skuter pod góre muli i podczas startu , wiem ze to może byc przypadek taki ze jescze pasek się nie ułozył , Spotkał się ktoś z taką sytuacją ? ? ?

Tak, ja gdy kupiłem pasek firmy WM Motor.

Ja akurat mam innej firmy i co musiales zmieniac ?

prosta sprawa - za ile ten pasek kupiłeś?

20

Miałem przedtem za szeroki i byly podobne osiągi tylko juz po 50km się ułozyl i v/max był słąby start w miare dobry to zem wymienil na seryjny bo na seryjnym co mialem przedtem jechal mi 75km/h noi taki efekt tera po zmianie muli przy starcie i pod góre i powoli jedzie

Człowieku, zapłaciłeś za pasek 20 zł, i się dziwisz czemu tak się zachowuje? Te paski nie są w ogóle obrabiane, a krawędzi są "kwadratowe". Wyrzuć ten pasek do kosza, i kup jakiś firmy Bando/Dayco/Motoforce, lub jeżeli jesteś bogaty to Malossi/Polini.
Paska nie kupuje się za 20 zł. To jest jedyny element, na którym NIE MOŻNA żałować.

:P tyle ze z tych firm nie produkuja pasków o wymiarach 729 17.5 30 Inny nie wejdzie kupowalem juz 4 inne wymiary i zaden nie weszedl tylko seryjny wchodzi

http://allegro.pl/pasek-skuter-gy6-4t-gates-729-17-5-30-zipp-romet-i3884577251.html masz tutaj Gatesa - dość wytrzymały , ale mam takie odczucie że za szybko się rozciągają ( przy 80ccm ). Ale ogólnie można polecić - na 100 % nie będziesz pchał skutera z pękniętym paskiem, tylko go wymienisz gdy będzie na chodzie, ale spadnie ci v-max.