Pasek napędowy

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #134639 Reply
    Quantumek
    Użytkownik

Witam, Posiadam Torosa Fresco 4T. Zamierzam wsadzić do niego 80ccm.

Jaki pasek polecacie do 80zł? Chodzi mi o jakiś markowy, Wytrzymały pasek. Dawajcie linki. Pozdrawiam

#134640 Reply
    Padalec
    Uczestnik

Quantumk-u chyba już ten temat się przewijał (nawet sam go założyłeś) , nawet IZDEBSKI12 podpowiedział Ci jaki pasek , były inne propozycję więc po co JESZCZE RAZ O TYM SAMYM.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#134641 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

Posty nabijamy ;D A co mi tam.. też sobie nabije. +1 nikomu jeszcze nie zaszkodził.

Żeby nie było to teraz na temat: Dayco, Gates, Bando, Malossi. Naraku nie masz po co kupować bo i tak dla niego robi Bando.

#134643 Reply
    Padalec
    Uczestnik

Młody no teraz jesteś już złośliwy 🙂 Chyba to „nocne kulanie” tak na Ciebie wpłyneło 🙁 ( a też sobie nabiję – co mi tam )

#134656 Reply
    Quantumek
    Użytkownik

A jaka dysza do cylindra 80ccm 4t?

#134657 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

Ta 80 to jest 72cm3, wszyscy piszą, że dysza 85, ale spalanie na tej dyszy sporo podskoczy, ja będę próbował zmieniać cylek na 72, ale chciałbym zostawić dyszę 80, jak już to podniosę iglice o jeden ząbek.

#134661 Reply
    Quantumek
    Użytkownik

Okej. A mogę kupić byle jaką dysze 80 na allegro? Czy musze zamawiac po jakichs numerach? czy cos?

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Pasek napędowy
Twoje informacje:

Back to top button