Pasek, amortyzatpr, klamki | Yamaha Aerox

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Yamaha Pasek, amortyzatpr, klamki | Yamaha Aerox

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe LukowskiChlopak LukowskiChlopak 6 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe LukowskiChlopak
    LukowskiChlopak
    Użytkownik

Witam, otóż pytania do was, potrzebuje info jak wymienić pasek napędowy w aeroxie, stary już daje po sobie znaki, i jaki wybrać? Myślałem nad tym http://allegro.pl/pasek-napedowy-stage6-pro-minarelli-dlugie-aerox-i2962128889.html . Po 2. Szukam jakiegoś dobrego amortyzatora bo stary już siada i płyn wycieka :)+ klamki hamulcowe ponwież prawą mam ułamaną.

Pozdrawiam.

Dla jednych Dawca dla innych Pasja!
    Czym jeżdżę? Yamaha aerox
    Zdjęcie profilowe adasiowwy
    adasiowwy
    Użytkownik

Pasek bardzo dobry. Co do klamek jest ich dużo na mieloch.pl tak samo jak amortyzatory.

Lubię placki i zapach benzyny!!

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe LukowskiChlopak
    LukowskiChlopak
    Użytkownik

dobra, dziś kupiłem amortyzator lekko używany za 120 + oponkę pirelli i pasek minerali szukam klamek, lecz posiadam starego quada jak się uda przełożę klamki jak nie trzeba kupic 😀

Dla jednych Dawca dla innych Pasja!
    Czym jeżdżę? Yamaha aerox
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie