parująca szybka w kasku

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic parująca szybka w kasku

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kisiu1981 Kisiu1981 7 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Semir
    Semir
    Użytkownik

Witam. Mam Kask Naxa Szczękowy. Gdy zamknę szybkę to zaczyna mi parować i nic nie widzę. a z otwartą nie pojadę bo za zimno. Znacie jakieś domowe sposoby aby szybko nie parowała?

(Szukałem podobnego tematu i nie znalazłem. Jeżeli był to spam)

Zdjęcie profilowe wodka85
    wodka85
    Użytkownik

siema
    ja mam coś takiego jak pinlock,taka dodatkowa szybka po wewnętrznej stronie kasku skutecznie zapobiega parowaniu tylko że trzeba mieć odpowiednio przystosowany kask(na szybce powinny byc dwa bolce do zamocowania pinlocka) , jeśli nie masz to może jakiś spray antifog, kupisz w każdym motocyklowym, psikniesz raz na kilka dni i gitara gra;)

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Zdjęcie profilowe Semir
    Semir
    Użytkownik

wodka85 napisał:

siema
    ja mam coś takiego jak pinlock,taka dodatkowa szybka po wewnętrznej stronie kasku skutecznie zapobiega parowaniu tylko że trzeba mieć odpowiednio przystosowany kask(na szybce powinny byc dwa bolce do zamocowania pinlocka) , jeśli nie masz to może jakiś spray antifog, kupisz w każdym motocyklowym, psikniesz raz na kilka dni i gitara gra;)

Chodzi mi o domowy sposób 🙂

Zdjęcie profilowe wodka85
    wodka85
    Użytkownik

to posmaruj masłem szybke i wsadź do zamrażalnika na 7 godzin 😉

nie no nie znam żadnego domowego sposobu 😉

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

ja z otwartą szybką jeżdżę jakoś 😛 za to ręce mi marzną

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
    Zdjęcie profilowe zipptopss
    zipptopss
    Użytkownik

Po 1 nie oddychaj buzią tylko nosem.Po 2 może masz jakaś chuste taką co się wiąrze pod szyje . Ja mam taką raperską co się wiorze przy nosie i taką chuste sobie zakłądaj i nie powinna ci parować.

—————————————
    Pozdrawiam wszystkich fanów 2 kółek i silnika:)

Nr gg:34623657:) Pisać

Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Kup sobie kominiarkę termoaktywną, z wycięciem tylko na oczy. Sprawdzone, można w miarę komfortowo pomykać na moto z otwartą szybą.

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Ja jak założyłem kominiarkę na nos to mi okulary parowały pod kaskiem. A jak nos wyjąłem to było dobrze.

A co do spreju to używam tego ze stacji Shell i jest chyba najlepszy. W Auchanie jest 3 zł tańszy.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie