Parkowanie pod oknem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Prawo i Przepisy Ruchu Drogowego Parkowanie pod oknem

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Randal Randal 8 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #665645 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Randal
    Randal
    Użytkownik

Witam. Mam drobne nieporozumienie z sąsiadem mianowicie posiadam motorower(skuter) który stawiam na przyległym prywatnym ogródku pod swoimi oknami, mieszkam w bloku i dzisiaj okazało się, że sąsiadowi z góry spadł żar z papierosa na pokrowiec który teraz oczywiście ma dziurę która znajduję się przy kanapie.
    Gdy poszedłem porozmawiać o tym z sąsiadem ten stwierdził, że ten skuter nie powinien tu stać a z balkonu mogło spaść cokolwiek i stwierdził że „zdarza się”.
    Czy faktycznie nie mogę stawiać skutera na swoim terenie pod oknem? Dodam że nie odpalam go w tym miejscu i nikt się dotąd nie skarżył.
    Macie jakiś pomysł na załatwienie tego problemu? Co prawda pokrowiec nie był jakiś drogi, ale nie może być tak żebym musiał przez sąsiada kupować co miesiąc nowy pokrowiec.

#675352 Odpowiedź

Marcin Mejna
    Użytkownik

Nic nie zrobisz.

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #675367 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jak to „na twoim terenie pod oknem” to jest TWÓJ ogródek czy po prostu przestrzeń pod twoim oknem?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    #679916 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Randal
    Randal
    Użytkownik

Jest to mój teren, ogrodzony i zamknięty

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Parkowanie pod oknem
Informacje o Tobie: