! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Papierowe modele

Ten temat zawiera 27 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 28 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Składa z was ktoś ?
    Polecam koszty małe a efekt świetny. I świetnie robi na opanowanie siebie i ćwiczy cierpliwość
    Macie link ze stronka gdzie można sobie wydrukować i poskładać 🙂
    http://www.yamaha-motor.pl/community/fun/papercrafts/

Anonimowy

Ja właśnie drukuje, ale czarno biały, bo nie mam kolorowego tuszu 🙁

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Anonimowy

Kiedyś się za to zabierałem ale szybko skończyłem XD Dobrze, że mi przypomniałeś może znów się pobawie :p

Anonimowy

pikus, które drukujeszł 😀

Anonimowy

ja jutro wszystkie drukuje xD

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Anonimowy

Też siię w to pobawię ;DD ale to na takim zwykłym papierze? czy może technicznym?

Anonimowy

Ja robię 2005 YZR-M1 LS, ale czarno biały niestety 🙁 Kiedyś robiłem 2005 YZ450FM, ale mnie to przerosło i szybko skończyłem, chyba nawet na drugi dzień 🙂 Ale M1 mam zamiar zrobić do końca

[ Dodano: 26-12-2009, 21:34 ]

mateuszpasiu napisał:

Też siię w to pobawię ;DD ale to na takim zwykłym papierze? czy może technicznym?

Na zwykłym, chyba że masz fotograficzny, albo techniczny, to wydaje mi się że było by takie stabilniejsze 🙂

Anonimowy

A czym to skleić żeby się dobrze trzymało? Bo taki klej w sztyfcie to nie za bardzo xd

Anonimowy

Ale kurde tak znów patrze … dużo tego i duże to >_< Szkoda tuszu ;/

Anonimowy

ja kiedys składałem r1, ale zrobiłem mniej więcej połowe i mi się odechciało

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 28 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie