Paliwo przelewa się przez gaznik 2t skuter.

Tagi: 

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Krystian
    Uczestnik

Witam.Od jakiegoś pół roku mam problem z wyciakajacym paliwem z gaznika ze skutera 2t 50.Przez te pół roku wcześniej gaznik czysciłem dokładnie wszystko i nadal było to samo wiec zostawiłem go na ten czas i nie ruszyłem go.Gdy w końcu nadchodzi sezon to pasuję go naprawić.Więc przychodzę do was z pytaniem czy trzeba coś tam wymienić czy kupić nowy gaznik?

Wombat
    Moderator

zobaczyc 5 tematow od gory na forum?

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Krystian
    Uczestnik

Czyli jak zamówię zestaw naprawczy do gaznika i go założę to powinno być wszystko git?

Wombat
    Moderator

nie wiem – zależy skąd cieknie. ale w tą strone powinienneś szukac przyczyn.

Krystian
    Uczestnik

Dokładnie to cieknie z przelewu tak to się chyba nazywa ta wystającą troszkę rurka na samym dole.

Wombat
    Moderator

rurka na dole to może być i z przelewu i od spuszczania paliwa z komory. ważne gdzie sie ta rurka zaczyna – jak nad komorą pływakową to przelew.

Krystian
    Uczestnik

to raczej jest od przelewu i od spuszczania paliwa ponieważ jest tam sruba i długa rurka w gazniku i przez to się przelewa.

Wombat
    Moderator

nie mmoże być od tego i od tego bo przelewa sie z góry z spuszcza sie z dołu
    wiec abo rypka abo pipka.

Krystian
    Uczestnik

Jest to w jakiś sposób połączone tak że na dole w gazniku w tej pokrywie jest małe wciecie i rurka i wylewa się paliwo tędyk i też przelewa

Krystian
    Uczestnik

Da się tutaj wrzucać zdjęcie?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button