Paliwo leci z gaźnika skuter 2t

Mam do was pytanko. Gdy chciałem pojeździć skuterem kingwei eurostar 2t. To nie mogłem go odpalić na rozrusznik i z kopniak. Gdy popatrzyłem na gaźnik zobaczyłem że z niego leci paliwo. A dokładniej leci z niego a dole gaźnika takim jak by cypkiem. Niewiem jak wam dobre wytłumaczyć. Bym wam wysłał zdjęcie ale nie wiem jak. Proszę was o pomoc

https://postimages.org/

IMG-20190403-230757.png

to jest spust paliwa z gaźnika, ta śrubka powinna być wkręcona i wtedy nie powino lecieć

Ale raz leci a raz nie

tam powinna być taka opcja że ta śrubka powinna zamykać ten wężyk całkowicie.
natomiast chyba są gaźniki że tą samą rurką wypływa zarówno spust z gaźnika jak i kanał przelewowy z nad komory pływakowej.
Jezeli tak masz i ta śrubka dobrze trzyma to znaczy że to nadmiar paliwa z komory - czyli masz źle wyregulowany/podtopiony pływak albo nie trzyma zawór iglicowy którym ten pływak steruje. Albo masz zamontowany gaźnik pod złym kątem

IMG-20190404-160302.jpg

Przed chwilą też się przejechałem i leciało trochę

Tam patrzyłem to ta srubka jest dobrze przykrecona

No to co mam robić?

Czytaj Kubuś , czytaj - przecież Ci australijski napisał - " Jezeli tak masz i ta śrubka dobrze trzyma to znaczy że to nadmiar paliwa z komory – czyli masz źle wyregulowany/podtopiony pływak albo nie trzyma zawór iglicowy którym ten pływak steruje." Bierz się do roboty i rozkręcaj ten gażior , sprawdzaj , reguluj !

Zrobię co w mojej mocy

przestań dopisywac linijke pod linijką. wybitnie denewrująco sie to czyta

IMG-20190404-160302.jpg. A niepowinno być tu jakiegoś przewodu