Palenie kapcia

Witam a otuż chciałem się popisać ż paleniem kapcia a tutaj wszystko zrobiłem jak trzeba pochylony hamulec gaz , a silnik łuuuuuuuu a koło nic ? czemu niemogłem spalić ?

przecież ten romet co szedł na koło z manetki to powinien palić gume przyśpieszając od 40 w górę.
Podpowiedź: musisz naciskać PRZEDNI HAMULEC i równocześnie odkręcać gaz. To kłopot bo to w tej samej manetce

łuuuuuuuuuu lalala, aj low ju bejbe :)

http://www.youtube.com/watch?v=95m5cdG4x6o

Eadem, nie szalej tak, bo to jest już klasyk gatunku. Na jesienne wieczory jak znalazł. Otóż to.

do palenia gumy to taki motorek ci potrzebny:D
http://olx.pl/oferta/motorynka-z-silnikiem-jawy-350-ts-CID5-ID4BPiH.html

Czyli co jest winne ?? bo kiedyś szedł na koło a teraz nic nawet prędkość spadła

jego zużycie

on ma niecałe 2500km

Oraz zauważyłem olej w filtrze powietrza i to dosyć dużo oleju a filtr był wymieniany 1500km temu

Katowany skuter 700km przebiegu ,remont generalny stoi u mnie [kupiony na wyprzedarzy bez gwarancji]

a co to do mego pytania ? skoro go nie katowałem ? dopiero teraz chciałem sprawdzić czy spali

Masz 'spalony' napęd a gdzie, dowiesz się jak rozbierzesz

aha dzięki

"szedł na gume" i go nie katowałeś? :D

No co Womabacie poradzisz kłamią aż się kurzy a nie widza ze jak by pisali prawdę poszło by szybciej

a i sprawdziłem dzisiaj palanie na kopa skuter wogule niechciał odpalić jak był zimny tylko gazu musze dodać i wtedy odpala.
Wombat idz do najblizszego salonu i przejeć się 700 i zobaczysz że idzie, a po 2 nie jeździłem nim nakole bo stuntować nie umiem a po 3 szkoda maszyny

panczo napisał:

No co Womabacie poradzisz kłamią aż się kurzy a nie widza ze jak by pisali prawdę poszło by szybciej

ten skuter to już legendarny jest.. na gumę idzie, szaleństwo w oczach.

Nie wiem czemu ale każdy myśli ze jak kupi "tuning" z all.... to zaraz mu dup.. urwie tuning 4t [tak na 14KM]2 tyś minimum [2t od 3 zaczynamy]chcesz palić gumę kup ściga na aukcji za 1500 i pal.

i potem jakiś patafian wkłada ci dziadowskie rolki za 30zł z wagą od czapy i zużytą sprężyne za 25zł.. i kilka tyś wsadzone w silnik jedzie 65km/h max

to nie tyczyło sie twojego.ale co zrobisz nic pan nie zrobisz takie są serwisanty między innymi dlatego odeszlem i nie daję sie ponownie zwerbować