Owiewka do ws50;)

http://allegro.pl/szyba-owiewka-puig-bmw-cb-gsf-zr-xjr-mielec-rabka-i4007508446.html
http://allegro.pl/szyba-owiewka-puig-bmw-cb-gsf-zr-xjr-mielec-rabka-i4007538293.html

Mam na oku te 2 owiewki, na 99.9% pasują to WS50, tylko teraz którą wybrać bo niebiesko-czarno-szarego ws50?;) I co sądzicie, będzie jakaś ochrona przed wiatrem od niej?;)

Doradzicie który kolor brać?:)

Chyba czarną, ale strasznie one drogie

Krzysiek, napisz w jakim kolorze masz kask i jaki garniak zakładasz wyjściowo na pojazdówę moto?

Czarne jest klasyczne i takie trochę złe, nieodgadnione i nie do poznania nawet. ;P
Niebieskie jest zjawiskowe, chłodne lecz sprawiedliwe i budzi powszechny respekt (i niech tak sobie miśki myślą dalej). :P

Jak chcesz robić za postrach swojej wsi z jakimś tam źródłem światła wsadzonym za taką owiewkę i stymulowanym np. dodatkowym przerywaczem od kierunkowskazów, to kup sobie tą niebieską. :D

jajo422 napisał:

Chyba czarną, ale strasznie one drogie

Są droższe nawet ponad 200 zl:)

Chinol_180 napisał:

Krzysiek, napisz w jakim kolorze masz kask i jaki garniak zakładasz wyjściowo na pojazdówę moto?
Czarne jest klasyczne i takie trochę złe, nieodgadnione i nie do poznania nawet. ;P
Niebieskie jest zjawiskowe, chłodne lecz sprawiedliwe i budzi powszechny respekt (i niech tak sobie miśki myślą dalej). :P
Jak chcesz robić za postrach swojej wsi z jakimś tam źródłem światła wsadzonym za taką owiewkę i stymulowanym np. dodatkowym przerywaczem od kierunkowskazów, to kup sobie tą niebieską. :D

Kask mam czerwono-czarny, a garniak czarny, ewentualnie z jeansami z kevlarem:P
A tak wg to teraz jeszcze bardziej się zastanawiam którą wziąść:P
Bo ty jak coś napiszesz to... Aż głowa boli:D

To co żeś kupił, Krzychu?

Robisz za brygadę pościgową kradziejów w lesie?
Możesz też wpaść do przyszłych teściów z pulsującym światłem niebieskim i zrobić osobistą swojej lubej. Efekt przywiązania po takim zabiegu, murowany. :D

Czarne też budzi szacunek społeczeństwa i czasem ujawnia mroczną duszę jeźdźca. Gadaj, coś uczynił? Gadaj, jak na spowiedzi. :D

A co ty, czarnuch jesteś żeby ci sie spowiadać;)

Czarną, podkreśli ciemny charakter jeźdzca;) Jeszcze musze czarny kask kupić;)
Teraz jeszcze 110ccm i miśki mogą mnie w szybke cmoknąć:)(chyba że pojadą audicą, to...;) A jak poldziem to nie mają szans;)

Tylko teraz się zastanawiam, 110 bardzo różni się od 50 wizualnie? Bo na fotkach różnica spora, a w realu?;) Bo albo zarzuce mu 72ccm, albo wymiana silnika;)

Zresztą czarna, bo robie z kumplami mafie skuterową, planujemy zrobić nalot na jakiś bank:D

No i racja. Rok nie wyrok, dwa lata za brata. :D
Pchaj 110-kę. Ryzyko jednakowe jak przy 72-ce. Cyla i tak będzie widać, przeca to nie jest obudowany plastikami skuter.

Jak wpadniesz znienacka na skrzyżowanie i wymusisz pierwszeństwo na busie z szalikami (bus się poharata, a szaliki poobijają), to i tak będziesz bulił z własnej kieszeni. Ale trzeba kolekcjonować mocne wrażenia, bo po co żyć. ;)

72 to nie pozna, 110 ma duże żebra;)
A pozatym wyrok... Ostatnio znalazłem jakąś tablice pradawną, od legendy polskich dróg, rometa ogara 205 (czyli "malowana ręcznie;)), porzucona na drodze, więc mogę ją przykręcić i wyrok będzie, ale nie na moje konto;)
A ja mam o tyle dobrze, bo w razie czego są polne dróżki, więc wjeżdżam w taką i misie nie pojadą, bo by se "alfe" pobrudzili w błocie, lub (co gorsza...) nowiutkie "najeczki";)