Owiewka do ws50;)

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #159591 Reply
    Kristop
    Uczestnik
    • 38

http://allegro.pl/szyba-owiewka-puig-bmw-cb-gsf-zr-xjr-mielec-rabka-i4007508446.html
    http://allegro.pl/szyba-owiewka-puig-bmw-cb-gsf-zr-xjr-mielec-rabka-i4007538293.html

Mam na oku te 2 owiewki, na 99.9% pasują to WS50, tylko teraz którą wybrać bo niebiesko-czarno-szarego ws50?;) I co sądzicie, będzie jakaś ochrona przed wiatrem od niej?;)

#159759 Reply
    Kristop
    Uczestnik
    • 38

Doradzicie który kolor brać?:)

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#159773 Reply
    jajo422
    Użytkownik
    • 39

Chyba czarną, ale strasznie one drogie

#159782 Reply
    Chinol_180
    Uczestnik
    • 2

Krzysiek, napisz w jakim kolorze masz kask i jaki garniak zakładasz wyjściowo na pojazdówę moto?

Czarne jest klasyczne i takie trochę złe, nieodgadnione i nie do poznania nawet. ;P
    Niebieskie jest zjawiskowe, chłodne lecz sprawiedliwe i budzi powszechny respekt (i niech tak sobie miśki myślą dalej). 😛

Jak chcesz robić za postrach swojej wsi z jakimś tam źródłem światła wsadzonym za taką owiewkę i stymulowanym np. dodatkowym przerywaczem od kierunkowskazów, to kup sobie tą niebieską. 😀

#159805 Reply
    Kristop
    Uczestnik
    • 38

jajo422 napisał:

Chyba czarną, ale strasznie one drogie

Są droższe nawet ponad 200 zl:)

#159806 Reply
    Kristop
    Uczestnik
    • 38

Chinol_180 napisał:

Krzysiek, napisz w jakim kolorze masz kask i jaki garniak zakładasz wyjściowo na pojazdówę moto?
    Czarne jest klasyczne i takie trochę złe, nieodgadnione i nie do poznania nawet. ;P
    Niebieskie jest zjawiskowe, chłodne lecz sprawiedliwe i budzi powszechny respekt (i niech tak sobie miśki myślą dalej). 😛
    Jak chcesz robić za postrach swojej wsi z jakimś tam źródłem światła wsadzonym za taką owiewkę i stymulowanym np. dodatkowym przerywaczem od kierunkowskazów, to kup sobie tą niebieską. 😀

Kask mam czerwono-czarny, a garniak czarny, ewentualnie z jeansami z kevlarem:P
    A tak wg to teraz jeszcze bardziej się zastanawiam którą wziąść:P
    Bo ty jak coś napiszesz to… Aż głowa boli:D

#160108 Reply
    Chinol_180
    Uczestnik
    • 2

To co żeś kupił, Krzychu?

Robisz za brygadę pościgową kradziejów w lesie?
    Możesz też wpaść do przyszłych teściów z pulsującym światłem niebieskim i zrobić osobistą swojej lubej. Efekt przywiązania po takim zabiegu, murowany. 😀

Czarne też budzi szacunek społeczeństwa i czasem ujawnia mroczną duszę jeźdźca. Gadaj, coś uczynił? Gadaj, jak na spowiedzi. 😀

#160156 Reply
    Kristop
    Uczestnik
    • 38

A co ty, czarnuch jesteś żeby ci sie spowiadać;)

Czarną, podkreśli ciemny charakter jeźdzca;) Jeszcze musze czarny kask kupić;)
    Teraz jeszcze 110ccm i miśki mogą mnie w szybke cmoknąć:)(chyba że pojadą audicą, to…;) A jak poldziem to nie mają szans;)

Tylko teraz się zastanawiam, 110 bardzo różni się od 50 wizualnie? Bo na fotkach różnica spora, a w realu?;) Bo albo zarzuce mu 72ccm, albo wymiana silnika;)

#160163 Reply
    Kristop
    Uczestnik
    • 38

Zresztą czarna, bo robie z kumplami mafie skuterową, planujemy zrobić nalot na jakiś bank:D

#160231 Reply
    Chinol_180
    Uczestnik
    • 2

No i racja. Rok nie wyrok, dwa lata za brata. 😀
    Pchaj 110-kę. Ryzyko jednakowe jak przy 72-ce. Cyla i tak będzie widać, przeca to nie jest obudowany plastikami skuter.

Jak wpadniesz znienacka na skrzyżowanie i wymusisz pierwszeństwo na busie z szalikami (bus się poharata, a szaliki poobijają), to i tak będziesz bulił z własnej kieszeni. Ale trzeba kolekcjonować mocne wrażenia, bo po co żyć. 😉

#160340 Reply
    Kristop
    Uczestnik
    • 38

72 to nie pozna, 110 ma duże żebra;)
    A pozatym wyrok… Ostatnio znalazłem jakąś tablice pradawną, od legendy polskich dróg, rometa ogara 205 (czyli „malowana ręcznie;)), porzucona na drodze, więc mogę ją przykręcić i wyrok będzie, ale nie na moje konto;)
    A ja mam o tyle dobrze, bo w razie czego są polne dróżki, więc wjeżdżam w taką i misie nie pojadą, bo by se „alfe” pobrudzili w błocie, lub (co gorsza…) nowiutkie „najeczki”;)

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Owiewka do ws50;)
Twoje informacje:

Back to top button