OT ŚLĄSKI!

Witam wszystkich!
Legendarny temat z innego, konkurencyjnego forum musi zagościć również tutaj, skoro większość z nas tutaj się właśnie przeniosła!
Lewa!

Proste !. Piona !

"Słowo ciałem się stało i zamieszkało między nami" ;D

Już mi się tu podoba! ;D

YCu, nie ładnie, mogłeś ten zaszczyt prezesowi pozostawić :P tym bardziej, że nie jesteś z województwa śląskiego (jak ja i to mnie powstrzymało, przed założeniem) jeśli się dobrze orientuję ;P

Ale LEWA

YCu, nie ładnie, mogłeś ten zaszczyt prezesowi pozostawić :P tym bardziej, że nie jesteś z województwa śląskiego (jak ja i to mnie powstrzymało, przed założeniem) jeśli się dobrze orientuję ;P
Ale LEWA

Witajcie. Rozsiądźcie się wygodnie. Czujcie się jak u siebie.

Jak w domu ; DD.

To nie jest problem- ważne, że mamy miejscówke:)
Panowie, ale wiadomka, że nie jesteśmy tu tylko dla OT, będzie dobra i konkretna praca na forum, co nie??

Będzie git!
Już jest :P
Tylko trzeba resztę ekipy zwołać...

Leszek, dzięki za tak miłe przyjęcie, szczerze mówiąc się tego nie spodziewałem, tak z ciekawości, kiedy powstał strona, bo jak się zorientowałem dopiero setkę userów przekroczyliście :)

Przepraszam, że się wtrącam, czy wszyscy podczas rejestracji otrzymali szybko maile z hasłem aktywacyjnym?

U marcina to trwało dłuższą chwile, ale dostał po jakimś kwadransie.
Ja od razu dostałem.

No to wiadomo, ale najpierw będę pisał tylko na ot, bo nie chcę gafy strzelić jakiejś na officjalnym forum. Najpierw muszę stronę zapoznać.
Potem może coś napisze o audio nawet ;P

Witam Starych Bywalców ;D
Leszek, ja nie dostalem ale to nie byl problem, zrobilem przypomienie hasla i juz gyt ;]

No nie!
Zawiodłem się, już na samym początku, OT Śląski nie założony przez swojego ojca, czyt. mnie?

Do mnie przyszedł mail od razu ;)

Jacek - wiadomo , że nie tylko dla OT .
Ja oczywiście pomimo mojej dosyć skąpej wiedzy na temat skuterów będę starał się udzielać na forum ;-).
Leszek - u mnie mail przyszedł błyskawicznie, zero problemu ;-) .

ja tez mialem od razu ; D

emotek mi brakuje ;<

Patryk, napisz testa S9 w wolnej chwili- już troche śmigasz tym:)

Do mnie również.

Bakuś zawitał na stronie ;)

mi tam emot specjalnie nie brakuje, bo i tak trzaskam te z gg, do których jestem przyzwyczajony ;p

YCu, nie ładnie, mogłeś ten zaszczyt prezesowi pozostawić :P tym bardziej, że nie jesteś z województwa śląskiego (jak ja i to mnie powstrzymało, przed założeniem) jeśli się dobrze orientuję ;P
Ale LEWA

Śląsk Opolski :)

Wikrze - sorry. Teraz ja jestem prezesem :P
Oczywiście żartuje, tego zaszczytu Ci nie odbiorę :)